product-image
Aspirin Pro 500 mg 20 tabletek powlekanych
15.85 zł
Aspirin Pro 500 mg 20 tabletek powlekanych

Aspirin Pro 500 mg 20 tabletek powlekanych

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)

x80 x8 x20
Producent
Bayer sp. z o.o.
al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa
Pojemność
20szt.
Postać


Dostępny

15.85 zł

Opis
Bóle towarzyszące gorączce
Gorączka
Bóle głowy
Dobrze znana Aspirin® w nowej odsłonie

  • Aspirin® PRO to powlekana tabletka z musującym rdzeniem, o gładkiej powierzchnii.

  • Nie rozpada się od razu w ustach, ale dopiero po połknięciu. Dzięki temu łatwiej ją połykać.

  • 6 razy szybciej uwalnia substancję aktywną i zwalcza ból szybciej niż kiedykolwiek w porównaniu do tradycyjnych tabletek Aspirin 500mg.

1 tabletka Aspirin® PRO …
Zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowegodziałającego przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Unikalna technologia Microactive®.
2,5x szybsze wchłanianie
*W porównaniu z tabletkami Aspirin®, zgodnie z CHPL.
6x szybsze uwalnianie*

**W porównaniu z tabletkami Aspirin® 500mg

ASPIRIN® 

Zastosowanie

Ból głowy, bóle mięśniowe, gorączka

Forma

Tabletki

Skład

500 mg kwasu acetylo-salicylowego


ASPIRIN® C 10

Zastosowanie

Objawy przeziębienia i grypy

Forma

Tabletki musujące

Skład

400 mg kwasu acetylo-salicylowego + 240 mg wit. C

ASPIRIN® C
FORTE

Zastosowanie

Objawy przeziębienia i grypy

Forma

Tabletki musujące

Skład

800 mg kwasu acetylo-salicylowego + 480 mg wit. C

 

ASPIRIN®
MUSUJĄCA

Zastosowanie

Ból głowy, bóle mięśniowe, gorączka

Forma

Tabletki

Skład

500 mg kwasu acetylo-salicyowego

ASPIRIN®
EFFECT

Zastosowanie

Ból głowy, bóle mięśniowe, gorączka

Forma

Granulat do stosowania na języku

Skład

  500 mg kwasu acetylo-salicylowego

 

ASPIRIN® C 20

Zastosowanie

Objawy przeziębienia i grypy

Forma

Tabletki musujące


Skład

400 mg kwasu acetylo-salicylowego + 240 mg wit. C

Aspirin® PRO (Acidum acetylsalicylicum), 500 mg, tabletki powlekane Wskazania: Objawowe leczenie w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu. Przeciwwskazania: uczulenie na kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku; napady astmy oskrzelowej lub reakcja alergiczna (np. pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, ciężki nieżyt nosa, wstrząs) w wywiadzie, wywołane podaniem kwasu acetylosalicylowego lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie NLPZ; choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy; skaza krwotoczna lub podwyższone ryzyko krwawienia; ciężka niewydolność nerek, wątroby lub serca; metotreksat w dawkach większych niż 20 mg na tydzień; doustne leki przeciwzakrzepowe; ciąża powyżej piątego miesiąca; dzieci poniżej 12 r.ż. bez przepisu lekarza. Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa, tel. (22) 5723500, fax (22) 5723500, www.bayer.com.pl V1/01.01.2015/LR

Aspirin ® (Acidum acetylsalicylicum), 500 mg, tabletki. Wskazania: Bóle o małym i umiarkowanym nasileniu. Przeciwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu; skaza krwotoczna; ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy; napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych; jednoczesne stosowanie metetreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub w większych; ciężka niewydolność serca, wątroby lub nerek; ostatni trymestr ciąży; dzieci w wieku do 12 lat. Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa, tel. (22) 5723500, fax (22) 5723500, www.bayer.com.pl V4/04.07.2014/LR 

Aspirin® C (Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum), 400 mg + 240 mg, tabletki musujące. Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu (np: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe). Objawowe leczenie dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu, skaza krwotoczna, ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, ostatni trymestr ciąży, dzieci poniżej 12 roku życia.Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa, tel. (22) 5723500, fax (22) 5723500, www.bayer.com.pl V4/30.05.2014/KS 

Aspirin® C Forte (Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum), 800 mg + 480 mg, tabletki musujące. Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym lub umiarkowanym nasileniu (np: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe). Objawowe leczenie dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu, skaza krwotoczna, ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, ostatni trymestr ciąży, dzieci i młodzież. Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa, Pozwolenie nr 22290 wydane przez Prezesa URPLWMiPB. V1/21042017/WK 

ASPIRIN® musująca (Acidum acetylsalicylicum), 500 mg, tabletki musujące Wskazania: Bóle o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni; ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu; skaza krwotoczna; ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy; napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych; jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych; ciężka niewydolność serca, wątroby lub nerek; ostatni trymestr ciąży; dzieci w wieku do 12 lat. Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa, tel. (22) 5723500, fax (22) 5723500, www.bayer.com.pl V6/03.08.2017/KG 

ASPIRIN® EFFECT ( Acidum acetylsalicylicum), 500 mg, granulat Wskazania: Dolegliwości bólowe np. ból głowy, bóle zębów, bóle mięśni, stawów, pleców. Dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Gorączka. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną- kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; skaza krwotoczna; ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy; napady astmy oskrzelowej w wywiadzie wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych; ciężka niewydolność serca, wątroby lub nerek; jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych; ostatni trymestr ciąży; dzieci w wieku do 12 lat. Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa, tel. (22) 5723500, fax (22) 5723500, www.bayer.com.pl V2/04.07.2014/LR 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
L.PL.MKT.08.2020.7715
Skład

1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.

Dawkowanie

Dorośli: doraźnie 1-2 tabletki po 500 mg, maksymalnie 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę. Dzieci w wieku powyżej 12 lat: jednorazowo 1 tabletka.

Działanie
Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, hamuje agregację płytek krwi.
Wskazania
Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące przeziębieniu, bóle zębów, bóle mięśni.

Kategoria

Stosowanie

Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące przeziębieniu, bóle zębów, bóle mięśni.

Działanie

Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, hamuje agregację płytek krwi.

Kluczowy składnik

kwas acetylosalicylowy

Sposób aplikacji

doustnie

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Zosia
ocena ocena ocena ocena ocena
Aspirin pro mam zawsze pod ręką. Ufam od lat i nigdy mnie nie zawiódł. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne. Dla dorosłych i dzieci, ulotka zawiera dokładny opis jeśli chodzi o dawkowanie. Działa naprawdę szybko i skutecznie. Duże ekonomicznie opakowanie sprawia, że cena jest dużo bardziej korzystna. Polecam, sprawdzony lek :)

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych