Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk

cena
5,96 zł
Ilość:
Producent Biofarm
Pojemność 10 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Jedna tabletka powlekana zawiera 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum).

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, szczególnie takie jak: bóle głowy, migreny, bóle reumatyczne, bóle stawowe, mięśniowe i kostne, bóle kręgosłupa, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle zębów.
Gorączka w przebiegu przeziębienia i (lub) grypy.

Dawkowanie

Paracetamol Biofarm o mocy 1000 mg jest przeznaczony wyłącznie do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku od 12 lat i masie ciała powyżej 50 kg.
Należy zachować co najmniej 4-godzinny odstęp pomiędzy podaniem poszczególnych dawek.
Dzieci w wieku poniżej 12 lat
Paracetamol Biofarm, tabletki powlekane 1000 mg nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
 
Sposób podawania
 
Produkt podaje się doustnie.
Tabletkę powlekaną należy połknąć, popijając niewielką ilością płynu (najlepiej przegotowanej wody).
Przyjmowanie produktu z pokarmem może prowadzić do opóźnienia rozpoczęcia jego działania.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocnicza.
Ciężka niewydolność wątroby (skala Child-Pugh ≥ 9).
Ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny < 30 ml/min).
Jednoczesne stosowanie inhibitorów MAO oraz do 2 tygodni po zaprzestaniu ich stosowania.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk kupili także:

Olimp Gold-Vit C 1000 Forte 30 kapsułek

Witamina C jest niezwykle ważna dla organizmu człowieka ale niestety nie może być w nim syntezowana. Witamina C ma ogromne znaczenie w wielu procesach biochemicznych i metabolicznych, uczestniczy w utrzymaniu prawidłowej odporności, wpływa na zachowanie prawidłowej pracy układu immunologicznego w trakcie oraz po intensywnych ćwiczeniach fizycznych, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, przyczynia się do tworzenia kolagenu, a dzięki temu prawidłowego funkcjonowania kości, zębów, chrząstek, dziąseł, skóry i naczyń krwionośnych.

Witamina C w postaci tłuszczowych metabolitów PureWay-C® wchłania się znacznie szybciej, szybko też przedostaje się z przewodu pokarmowego do krwioobiegu, skąd aktywna witamina C może być łatwo dystrybuowana do komórek. Jednocześnie forma ta jest najszybciej absorbowana przez ludzkie limfocyty T H9, czyli komórki układu odpornościowego.

Sanprobi Super Formula prebiotyki + probiotyki 40 kapsułek

Sanprobi Super Formula to suplement diety, który zawiera kompozycję siedmiu żywych szczepów bakterii probiotycznych oraz dwa prebiotyki. Szczepy te są odporne na działanie kwasu solnego i soli kwasów żółciowych, nie posiadają plazmidow antybiotykooporności i są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Prebiotyki natomiast wspierają rozwój pożytecznych, niezbędnych dla zdrowia bakterii jelitowych i zachowują energię dla komórek nabłonka jelitowego.

Dzięki działaniu zawartych w preparacie szczepów bakterii probiotycznych organizm zachowuje zróżnicowaną, fizjologiczną mikroflorę jelitową, oraz utrzymuje jej mechanizmy obronne na odpowiednim poziomie. Mechanizmy te chronią przed  przedostawaniem się nadmiernej ilości toksyn z przewodu pokarmowego do organizmu

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.