5.00
(1)
Formy dostawy:
Formy płatności:
1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 400mg, w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu 512mg oraz substancje pomocnicze: kroskarmeloza sodowa, ksylitol, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, skład otoczki: karmeloza sodowa, talk, guma arabska, suszona rozpyłowo, sacharoza, tytanu dwutlenek, makrogol 6000, atrament Opacode S-1-15094 (szelak, żelaza tlenek czerwony (E172), glikol propylenowy, amonowy wodorotlenek (E527), simeticon).
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka co 4 godziny. Tabletki należy popić wodą. Nie należy przekraczać dawki 3 tabletek na dobę. Tabletka działa do 8 godzin. Lek przeznaczony do krótkotrwałego stosowania.
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego; bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bóle mięśni i stawów.
Kategoria
Producent
Postać
Marka
Stosowanie
Kluczowy składnik
Rejestracja
Aby dodać opinię, proszę się zalogować.