product-image
Aspirin Pro 500mg 80 tabletek powlekanych
58.21 zł

Niedostępny

Aspirin Pro 500mg 80 tabletek powlekanych

Aspirin Pro 500mg 80 tabletek powlekanych

4.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(3)

x8 x20 x80
Producent
Bayer sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Pojemność
80szt.
Postać


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Niedostępny

58.21 zł

Skład

1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.

Wskazania

Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące przeziębieniu, bóle zębów, bóle mięśni.

Działanie

Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, hamuje agregację płytek krwi.

Dawkowanie

Dorośli: doraźnie 1-2 tabletki po 500 mg, maksymalnie 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę. Dzieci w wieku powyżej 12 lat: jednorazowo 1 tabletka.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące przeziębieniu, bóle zębów, bóle mięśni.

Działanie

Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, hamuje agregację płytek krwi.

Dodaj swoją opinię

Aby dodać opinię, proszę się zalogować.

wakarimas
ocena ocena ocena ocena ocena
dobra

wakarimas
ocena ocena ocena ocena ocena
dobra

wakarimas
ocena ocena ocena ocena ocena
dobra

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.