Apap Noc 6 tabletek

cena
4,91 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 6 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Paracetamol 500mg + chlorowodorek difenhydraminy 25mg.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia z towarzyszącą bezsennością w tym: bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle mięśni, bóle zębów, bóle menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane z przeziębieniem i grypą. Trudności w zasypianiu spowodowane bólem.

Działanie

To jedyny w Polsce lek, który jednocześnie zwalcza ból i ułatwia zasypianie. Apap Noc łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z uspokajającym i ułatwiającym zasypianie działaniem difenhydraminy. Co istotne – difenhydramina nie uzależnia, nie powoduje problemów z porannym wstawaniem ani senności w godzinach rannych następnego dnia.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki na 30 minut przed snem. Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.

Przeciwwskazania

Nie należy przyjmować leku jeśli: wcześniej obserwowano objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku, występują następujące schorzenia: ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, jaskra, rozrost gruczołu krokowego, porfiria, astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, podczas leczenia inhibitorami MAO (leki stosowane w depresji) i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków, nie stosować w czasie ciąży, nie stosować w okresie karmienia piersią.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Apap Noc 6 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Apap Noc 6 tabletek kupili także:

Vibovit Max Odporność żelki dla dzieci 50 sztuk

W sezonie jesienno-zimowy, czyli okresie wzmożonej zachorowalności należy wyjątkowo zadbać aby w diecie dzieci znalazła się odpowiednia ilość składników wspierających jego odporność. Nie jest to jednak łatwe z uwagi na ograniczoną ilość nieprzetworzonych owoców i warzyw, dlatego doskonałym rozwiązaniem staje się Vibovit Max Odporność zawierający 11 witamin i minerałów oraz rutynę. Vibovit Max Odporność w postaci żelka, nie tylko korzystnie wpływa na układ immunologiczny dziecka, ale także wywiera pozytywny wpływ na wzrost i rozwój kości, wspomaga wzrok, pamięć, koncentrację i dodaje energii dzieciom już od 4 roku życia.

Meltiki Żelazo zmikronizowane żelazo o wysokiej biodostępności 60 tabletek

Preparat meltiki® żelazo zawiera odpowiednio dobraną porcję żelaza, aby bezpiecznie uzupełniać dzienne zapotrzebowanie na ten pierwiastek u dzieci. Żelazo jest niezwykle istotnym składnikiem diety, od którego zależy transport tlenu do tkanek organizmu, produkcja czerwonych krwinek i hemoglobiny czy wspomaganie układu odpornościowego. Ma także korzystny wpływ na rozwój umysłowy u dzieci.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.