Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Aflofarm
Adres

ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Pojemność 1szt.
Postać Plaster
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opokan Med plaster rozgrzewający 1 sztuka Skład

Sproszkowane żelazo, woda, sól sodowa, węgiel drzewny.

Opokan Med plaster rozgrzewający 1 sztuka Wskazania

Plaster rozgrzewający skutecznie rozluźnia i przynosi ulgę w bólach mięśni (pleców, ramion, szyi), nerwobólach, bólach reumatycznych i stawowych.

Opokan Med plaster rozgrzewający 1 sztuka Działanie

Skutecznie rozluźnia i przynosi ulgę w bólach mięśni (pleców, ramion, szyi), nerwobólach, bólach reumatycznych i stawowych. Redukuje stan zapalny.

Opokan Med plaster rozgrzewający 1 sztuka Dawkowanie

Plaster przykleja się bezpośrednio na skórę, w miejscu bólu mięśniowego. Odczucie ciepła i ulgi jest natychmiastowe. Plaster zapewnia ciepło, które przynosi odprężenie napiętym, obolałym mięśniom, wzmaga¬jąc miejscowe krążenie krwi i łagodząc ból. Plaster działa bezpośrednio w miejscu bólu. Plaster można stosować sam lub w połączeniu z doustnymi lekami przeciwbólowymi.

Opokan Med plaster rozgrzewający 1 sztuka Przeciwwskazania

Nie stosować: na skórę podrażnioną, uszkodzoną lub po urazie, podczas kąpieli. Plaster natychmiast usunąć w przypadku stwierdzenia silnego ciepła w miejscu jego stosowania (w sytuacji, kiedy odczuwalna temperatura jest zbyt wysoka) lub gdy dojdzie do zaczerwienienia i opuchnięcia skóry. Nie stosować u osób, które nie są w stanie usunąć plastra w przypadku wzrostu temperatury do nietolerowanej przez ciało. 

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Plaster rozgrzewający skutecznie rozluźnia i przynosi ulgę w bólach mięśni (pleców, ramion, szyi), nerwobólach, bólach reumatycznych i stawowych.

Kluczowy składnik

żelazo

Rejestracja

wyrób medyczny

Janek
Plaster mimo niewielkiej ceny szybko niweluje ból stawów.

Anna
Opokan Med to bardzo dobry plaster rozgrzewający. Pomocny w nerwobólach, bólach mięśni a nawet w bólach stawowych. Szybko przynosi ukojenie i ulgę. Cena ok. Warto kupić co najmniej kilka sztuk. Jest bardzo skuteczny. Warto go mieć w swojej apteczce. Polecam!!!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.