zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 5

Producent Polfa Łódź
Adres


Pojemność 50szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek Skład

Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sorbitol (170 mg/tabletkę)

Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek Wskazania

Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych. Gorączka np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.

Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek Działanie

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo w sposób zbliżony do salicylanów. Pozbawiony jest większości ich działań niepożądanych. Obniża tylko temperaturę chorobowo podwyższoną nie wpływając na prawidłową ciepłotę ciała. Nie działa przeciwzapalnie.

Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek Dawkowanie

Podanie doustne. Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: doustnie 1 lub 2 tabletki co 4 godziny, do 4 razy na dobę.

Maksymalna dawka dobowa:

- przy stosowaniu krótkotrwałym (do 3 dni) - 8 tabletek w dawkach podzielonych;

- przy stosowaniu długotrwałym (do 10 dni) - 5 tabletek w dawkach podzielonych.

Odstęp między kolejnymi dawkami powinien wynosić co najmniej 4 godziny.

Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężka niewydolność nerek lub wątroby. Choroba alkoholowa.

Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Podmiot odpowiedzialny: Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. 

Rodzaj rejestracji: Lek

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych. Gorączka np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.

Działanie

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo w sposób zbliżony do salicylanów. Pozbawiony jest większości ich działań niepożądanych. Obniża tylko temperaturę chorobowo podwyższoną nie wpływając na prawidłową ciepłotę ciała. Nie działa przeciwzapalnie.

Kluczowy składnik

paracetamol

Rejestracja

lek

Domi
Polecam

Domi
Polecam

Domi
Polecam

Anna
dobry lek

Justyna
jestem z łodzi, więc polfa łódź paracetamol jest dla mnie :) a tak na serio to paracetamol polfa to dobra jakość i dobra cena, a paracetamol 500 mg jest wystarczającą dawką w bólu. trzeba bardzo uważać, by nie wziąć większej liczby tabletek niż przewiduje to ulotka, można łatwo go przedawkować, ale to tyczy się nie tylko apropos paracetamol polfa łódź tylko każdego paracetamololu.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.