CetAlergin Ten 10 tabletek

cena
5,16 zł
Ilość:
Producent Polfa Rzeszów
Pojemność 10szt.
Postać leku Tabletki powlekane
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Jedna tabletka powlekana zawiera 10 mg cetyryzyny dichlorowodorku (Cetirizini dychydrochloridum)

Wskazania

Leczenie przewlekłego i sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Leczenie alergicznego zapalenia spojówek. Leczenie przewlekłej idiopatycznej (samoistnej) pokrzywki.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat: doustnie, 5 mg do 10 mg (1/2 do 1 tabletki powlekanej) raz na dobę.Pacjenci w podeszłym wieku: Jeżeli czynność nerek jest prawidłowa, nie ma konieczności modyfikacji dawki. Pacjenci z umiarkowaną lub ciężką niewydolnością nerek: dawkę leku należy ustalać indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od stopnia niewydolności nerek. U dzieci z niewydolnością nerek dawkę należy ustalać na podstawie klirensu kreatyniny oraz masy ciała pacjenta.
Pacjenci z niewydolnością wątroby: nie ma konieczności dostosowania dawki u pacjentów z niewydolnością wątroby.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o CetAlergin Ten 10 tabletek

Sabina

W okresie alergii to niezastąpiony produkt. Dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili CetAlergin Ten 10 tabletek kupili także:

Diohespan max 1000mg 60 tabletek

Lek stosowany przy dolegliwościach i uczuciu bolących nóg różnego pochodzenia (problemy z wydolnością krążenia, tj. żylaki, kurcze i ciężkość nóg). 

Dzięki zawartej w leku diosminie (1 tabl. max zawiera 1000 mg zmikronizowanej diosminy) wpływa na wzmocnienie ścianek żył, niweluje nieprzyjemne swędzenie i ból kończyn, ich nadwrażliwość i puchnięcie. Dodatkowo działa ochronnie na naczynia i żyły zmniejszając ryzyko ich rozszerzalności i zastojów. Stanowi także skuteczne leczenie objawowe związane z nasileniem dolegliwości przy żylakach odbytu. 

Wchłaniana z przewodu pokarmowego diosmina jest bez trudu wydalana przez organizm. 


Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych

Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. 

Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. 

- bóle głowy (w tym napięciowe i migreny); 
- bóle zębów i kości; 
- bóle towarzyszące infekcjom bakteryjnym i wirusowym (grypa, przeziębienie, gorączka, bóle gardła); 
- nerwobóle; 
- bóle stawów i mięśni; 
- bóle menstruacyjne. 

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek

IBUPROM MAX 

został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat na bazie ibuprofenu (1 tabletka zawiera 400 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dzięki wzmocnionej, podwójnej dawce leku szybko dociera do źródeł bólu i zwalcza nawet migrenę. 

Wskazany przy słabych i umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle mięśni, głowy, zębów, bóle reumatyczne, menstruacyjne, kostne i stawowe, migrena, gorączka (leczenie przeziębienia i grypy), bóle okolic lędźwiowo-krzyżowych oraz nerwobóle. 

Lek jest dostępny a aptekach bez recepty, stosować go można bezpiecznie do 3 dni zachowując minimum 4 godziny odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami. 

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.