Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Valeant
Adres


Pojemność 10ml
Postać Krople
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis produktu

Krople do oczu Ektin wspomagają leczenie i łagodzą objawy zapalenia spojówek. Zawierają kwas hialuronowy, który nawilża oczy oraz przywraca komfort widzenia. Krople zmniejszają stany zapalne, łzawienie i zaczerwienienie oraz swędzenie oczu. Dodatkowo, mogą być używane osoby noszące soczewki kontaktowe.

Skład

2% Ectoin, chlorek sodu, kwas hialuronowy (HA) 0,24%, woda.

Wskazania

Krople do oczu do lecenia i zapobiegania objawom alergicznego zapalenia spojówek.

Działanie

Wyrób medyczny, który zawiera Ectoin, naturalną cząsteczkę o działaniu ochronnym dla komórek, zmniejszającą stany zapalne, wykazującą właściwości stabilizujące i błony komórkowe, oraz kwas hialuronowy odpowiadający ludzkiemu, naturalną cząsteczkę poprawiającą komfort oka dzięki silnym właściwościom wiązania wody i właściwościom stabilizującym.

Stabilizuje naturalny film łzowy na dwa sposoby: kwas hialuronowy korzystnie wpływa na fazę wodną, a Ectoin wzmacnia fazę lipidową.

Nie zawiera konserwantów i nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe i mających wrażliwe oczy.

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy podawać 1-2 krople do każdego oka kilka razy dziennie. Po otwarciu nie stosować dłużej niż przez 6 tygodni.

Przeciwwskazania

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie używać tego leku wspólnie z innymi użytkownikami.
Nie stosować po operacji okulistycznej lub urazie oka.

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

Krople do oczu do lecenia i zapobiegania objawom alergicznego zapalenia spojówek.

Działanie

Wyrób medyczny, który zawiera Ectoin, naturalną cząsteczkę o działaniu ochronnym dla komórek, zmniejszającą stany zapalne, wykazującą właściwości stabilizujące i błony komórkowe, oraz kwas hialuronowy odpowiadający ludzkiemu, naturalną cząsteczkę poprawiającą komfort oka dzięki silnym właściwościom wiązania wody i właściwościom stabilizującym.Stabilizuje naturalny film łzowy na dwa sposoby: kwas hialuronowy korzystnie wpływa na fazę wodną, a Ectoin wzmacnia fazę lipidową.Nie zawiera konserwantów i nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe i mających wrażliwe oczy.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.