zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent USP Zdrowie
Adres


Pojemność 60ml
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Substancją czynną leku jest Desloratadyna w dawce 0,5 mg w 1 ml.

Pozostałe składniki leku to: Sodu cytrynian, Sorbitol ciekły, Sukraloza, Kwas cytrynowy, Glikol propylenowy, Hypromeloza 2910, Aromat Tutti frutti płynny, Woda oczyszczona.

Wskazania

Aleric Deslo Active roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku 6 lat oraz starszych.

Działanie

Dzięki zawartości substancji czynnej – desloratadyny, Aleric Deslo Active w bezpieczny sposób łagodzi objawy alergii u Twojego dziecka na 24h: zmniejszy kichanie, zaczerwienienie oczu i łzawienie oraz ukoi świąd skóry. Niewielka dawka będzie idealnym rozwiązaniem dla dzieci powyżej 6. roku życia – lek złagodzi nieprzyjemne symptomy, nie powodując senności czy problemów z koncentracją. Aleric Deslo Active roztwór doustny stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką (stan skóry wywołany uczuleniem). Do objawów tego stanu zalicza się: świąd skóry i pokrzywkę.

Złagodzenie tych objawów utrzymuje się cały dzień, co ułatwia powrót do normalnych, codziennych czynności oraz normalnego snu.

Jeśli po upływie 3 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.

Dawkowanie

Preparat ma postać roztworu doustnego. Do opakowania dołączona jest strzykawka dozująca. Przyjmować doustnie. Można przyjmować niezależnie od posiłku. Nie przekraczaj zaleconych dawek, ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku, a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu, skonsultuj się z lekarzem.

Dorośli i młodzież od 12. roku życia: 5 mg (10 ml) 1 raz na dobę.

Dzieci 6.–11. roku życia: 2,5 mg (5 ml) 1 raz na dobę.

Dzieci 1.–5. roku życia: 1,25 mg (2,5 ml) 1 raz na dobę.

Nie należy stosować preparatu u dzieci w 1. roku życia ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności działania preparatu w tej grupie wiekowej.

W przypadku zaburzeń czynności nerek lekarz dostosuje dawkowanie.

Przeciwwskazania

Nie należy przyjmować leku Aleric Deslo Activjeśli jeśli pacjent ma uczulenie na desloratadynę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, lub na loratadynę. Przed rozpoczęciem stosowania Alreic Deslo Active należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą, jeśli u pacjenta występują zaburzenia czynności nerek. Nie należy podawać tego leku dzieciom w wieku poniżej 6 lat. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku. Nie zaleca się stosowania leku Aleric Deslo Active w czasie ciąży lub karmienia piersią. Nie przypuszcza się, aby lek ten stosowany w zalecanej dawce wpływał na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Chociaż u większości osób nie występuje senność, zaleca się powstrzymanie od wykonywania czynności wymagających koncentracji uwagi, takich jak prowadzenie pojazdów lub obsługiwanie maszyn do czasu ustalenia, w jaki sposób reagują na ten lek. Jeśli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem prowadzącym przed zastosowaniem tego leku.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

Aleric Deslo Active roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku 6 lat oraz starszych.

Działanie

Dzięki zawartości substancji czynnej – desloratadyny, Aleric Deslo Active w bezpieczny sposób łagodzi objawy alergii u Twojego dziecka na 24h: zmniejszy kichanie, zaczerwienienie oczu i łzawienie oraz ukoi świąd skóry. Niewielka dawka będzie idealnym rozwiązaniem dla dzieci powyżej 6. roku życia – lek złagodzi nieprzyjemne symptomy, nie powodując senności czy problemów z koncentracją. Aleric Deslo Active roztwór doustny stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką (stan skóry wywołany uczuleniem). Do objawów tego stanu zalicza się: świąd skóry i pokrzywkę.Złagodzenie tych objawów utrzymuje się cały dzień, co ułatwia powrót do normalnych, codziennych czynności oraz normalnego snu.Jeśli po upływie 3 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.

Kluczowy składnik

desloratadyna

Rejestracja

kosmetyk lek

Sposób aplikacji

doustnie

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.