zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Apteo
Adres

ul. Krakowiaków 65, 02-255 Warszawa

Pojemność 100ml
Postać Woda
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Skład

Naturalna woda morska, woda demineralizowana.

Wskazania

Izotoniczny spray do nosa zawierający wodę morską bogatą w minerały i mikroelementy, pochodzącą z wód głębinowych Oceanu Atlantyckiego. Wyrób przeznaczony jest do codziennej higieny i utrzymania prawidłowych funkcji nosa zarówno u niemowląt, jak i dzieci. Sól zawarta w wodzie morskiej rozrzedza gęstą wydzielinę i przynosi ulgę śluzówce nosa w czasie przeziębienia. Wypłukuje z nosa kurz i alergeny oraz ułatwia swobodne oddychanie.

Regularne stosowanie Wody morskiej poprawia nawilżenie śluzówki nosa, co skutecznie zapobiega infekcjom bakteryjnym i wirusowym oraz alergiom.

Specjalny aplikator z łagodnym systemem dozującym oraz odpowiednio dobranym ciśnieniem umożliwia bezpieczne stosowanie już od 1. miesiąca życia. Wyrób został stworzony dla niemowląt i małych dzieci.

Dawkowanie
  • Niemowlęta od 1. miesiąca życia i dzieci do 6. roku życia: 1 dawka do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie, w miarę potrzeby.
  • Dzieci powyżej 6. roku życia: 1-3 dawki do każdego otworu nosowego, kilka razy dziennie, w miarę potrzeby.
Przeciwwskazania

Nadwrażliwość (alergia na składniki wyrobu medycznego).

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

Izotoniczny spray do nosa zawierający wodę morską bogatą w minerały i mikroelementy, pochodzącą z wód głębinowych Oceanu Atlantyckiego. Wyrób przeznaczony jest do codziennej higieny i utrzymania prawidłowych funkcji nosa zarówno u niemowląt, jak i dzieci. Sól zawarta w wodzie morskiej rozrzedza gęstą wydzielinę i przynosi ulgę śluzówce nosa w czasie przeziębienia. Wypłukuje z nosa kurz i alergeny oraz ułatwia swobodne oddychanie.Regularne stosowanie Wody morskiej poprawia nawilżenie śluzówki nosa, co skutecznie zapobiega infekcjom bakteryjnym i wirusowym oraz alergiom.Specjalny aplikator z łagodnym systemem dozującym oraz odpowiednio dobranym ciśnieniem umożliwia bezpieczne stosowanie już od 1. miesiąca życia. Wyrób został stworzony dla niemowląt i małych dzieci.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.