zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 1szt.
Postać Płyn
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Skład

Sproszkowana celuloza pochodzenia roślinnego, sproszkowana mięta.

Wskazania

Kichanie, wyciek z nosa, świąd oczu.

Dla niemowlaków powyżej 18 miesiąca, dla osób dorosłych, kobiet w ciąży, karmiących piersią.

100% naturalne składniki

Działanie

Allergyl do nosa zawierający sproszkowaną celulozę pochodzenia roślinnego i sproszkowaną miętę ma szybko i skutecznie chronić przed objawami kataru siennego i innymi alergenami wziewnymi tj. pyłkami roślin, kurzem domowym, sierścią zwierząt.

Sproszkowana celuloza w zetknięciu z naturalnie wilgotną błoną śluzową nosa tworzy żelowy film ochronny. Bariera ochronna zapobiega przed kontaktem błony śluzowej nosa z alergenami wziewnymi, a następnie zapobiega uwolnieniu histaminy z komórek tucznych.

Dawkowanie

Delikatnie wydmuchać nos, wstrząsnąć butelkę przed każdym użyciem, zdjąć nakrętkę, włożyć końcówkę dozownika butelki do otworu nosowego i szybko nacisnąć butelkę, jednocześnie wykonać wdech przez nos. Powtórzyć te same czynności do drugiego otworu nosowego.

U osób ze średnio nasilonymi objawami alergii zaleca się stosowanie co najmniej 3 razy dziennie.. W zależności od nasilenia objawów alergii można dawkę zmniejszać lub zwiększać.

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Postać

Stosowanie

Kichanie, wyciek z nosa, świąd oczu.Dla niemowlaków powyżej 18 miesiąca, dla osób dorosłych, kobiet w ciąży, karmiących piersią.100% naturalne składniki

Działanie

Allergyl do nosa zawierający sproszkowaną celulozę pochodzenia roślinnego i sproszkowaną miętę ma szybko i skutecznie chronić przed objawami kataru siennego i innymi alergenami wziewnymi tj. pyłkami roślin, kurzem domowym, sierścią zwierząt.Sproszkowana celuloza w zetknięciu z naturalnie wilgotną błoną śluzową nosa tworzy żelowy film ochronny. Bariera ochronna zapobiega przed kontaktem błony śluzowej nosa z alergenami wziewnymi, a następnie zapobiega uwolnieniu histaminy z komórek tucznych.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.