Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Oleofarm
Adres


Pojemność 4szt.
Postać Gumki
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Wszogumka gumki do włosów przeciw wszawicy 4 sztuki Skład

100% naturalne olejki eteryczne: Olejek eukaliptusowy, Olejek geraniowy, Opakowanie: Woreczek strunowy w którym znajdują się 4 gumki. 

Wszogumka gumki do włosów przeciw wszawicy 4 sztuki Wskazania

od 3. roku życia, wszogumki mogą być stosowane jako zwykłe gumki do włosów, gdy zapach olejków eterycznych zniknie.

na dzień i noc, jako środek prewencyjny przeciwko wszawicy, może być stosowana w dzień i w nocy. gumki są trwałe i wygodne w użyciu.

przeciw wszawicy, jest wskazana jako środek prewencyjny na wszawicę. zaleca się jej stosowanie gdy rozpoznano wszawicę w otoczeniu dziecka. doskonale sprawdzi się w szkole, na wycieczkach, obozach, koloniach..

Wszogumka gumki do włosów przeciw wszawicy 4 sztuki Działanie

100% naturalne olejki eteryczne - Gumka nasączona jest naturalnymi substancjami, które działają odstraszająco na wszy. Zawiera w składzie olejek eukaliptusowy i olejek geraniowy. Olejki eteryczne maja szerokie spektrum działania, co czyni je interesującą alternatywą dla środków chemicznych. Naturalne olejki eteryczne charakteryzuje: niska toksyczność, dobra tolerowalność i wysoka biodegradowalność..

Skuteczna ochrona do 5 dni - Wszogumki skutecznie chronią przed wszami dzięki stale uwalniającemu się zapachowi przez 5 dni.

Wodoodporne - Gumke można założyć zarówno na włosy suche jak i mokre. Wszogumka jest trwała i wodoodporna. Twoje dziecko może używać produkt np. na basenie..

Nie zawierają DEET - Wszogumki nie zawierają organicznego związku chemicznego z grupy amidów – metylowej pochodnej benzamidu. DEET jest stosowany w przemyśle chemicznym do wytwarzania preparatów biobójczych. Nie zaleca się stosowania produktów z DEET przez dzieci poniżej 12 lat.

Wszogumka gumki do włosów przeciw wszawicy 4 sztuki Dawkowanie

Zerwij górną część opakowania strunowego, a następnie wyjmij i otwórz saszetkę z Wszogumką. Po zdjęciu z włosów gumkę przechowuj w zamkniętym  opakowaniu strunowym,  by zachowała zapach  na dłużej.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

od 3. roku życia, wszogumki mogą być stosowane jako zwykłe gumki do włosów, gdy zapach olejków eterycznych zniknie.na dzień i noc, jako środek prewencyjny przeciwko wszawicy, może być stosowana w dzień i w nocy. gumki są trwałe i wygodne w użyciu.przeciw wszawicy, jest wskazana jako środek prewencyjny na wszawicę. zaleca się jej stosowanie gdy rozpoznano wszawicę w otoczeniu dziecka. doskonale sprawdzi się w szkole, na wycieczkach, obozach, koloniach..

Działanie

100% naturalne olejki eteryczne - Gumka nasączona jest naturalnymi substancjami, które działają odstraszająco na wszy. Zawiera w składzie olejek eukaliptusowy i olejek geraniowy. Olejki eteryczne maja szerokie spektrum działania, co czyni je interesującą alternatywą dla środków chemicznych. Naturalne olejki eteryczne charakteryzuje: niska toksyczność, dobra tolerowalność i wysoka biodegradowalność..Skuteczna ochrona do 5 dni - Wszogumki skutecznie chronią przed wszami dzięki stale uwalniającemu się zapachowi przez 5 dni.Wodoodporne - Gumke można założyć zarówno na włosy suche jak i mokre. Wszogumka jest trwała i wodoodporna. Twoje dziecko może używać produkt np. na basenie..Nie zawierają DEET - Wszogumki nie zawierają organicznego związku chemicznego z grupy amidów – metylowej pochodnej benzamidu. DEET jest stosowany w przemyśle chemicznym do wytwarzania preparatów biobójczych. Nie zaleca się stosowania produktów z DEET przez dzieci poniżej 12 lat.

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.