zdjecie zdjecie

Sanofi Loxon Max 5% płyn przeciwko wypadaniu włosów 60 ml

cena
37,66 zł
Ilość:
Producent Sanofi Aventis
Pojemność 60ml
Postać Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Skład

1 ml płynu zawiera 50 mg minoksydylu. Substancje pomocnicze: glikol propylenowy, etanol 96%, woda oczyszczona, kwas cytrynowy.

Wskazania

Leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn w wieku 18-65 lat.

Działanie

Minoksydyl pobudza porost włosów w łysieniu typu androgenowego u kobiet i mężczyzn. Odwraca lub hamuje miniaturyzację mieszków włosowych, działa silnie pobudzająco na namnażanie się komórek mieszków w fazie wzrostu.

Dawkowanie

Produkt leczniczy stosuje się dwa razy na dobę 1 ml płynu należy rozprowadzić w miejscu łysienia i wmasować w skórę (najczęściej szczyt głowy i zakola czołowe). Przed użyciem przekręcić aplikator do góry o 90 stopni a następnie nacisnąć dozownik w celu naniesienia produktu na skórę głowy.  Porost włosów rozpoczyna się przeważnie po 2 miesiącach leczenia produktem Loxon 5%. Objętość 1 rozpylenia wynosi 0,1 ml. Średnia objętość 10 rozpyleń wynosi 1 ml.

Nie przekraczać dawki 2 ml w ciągu doby.

Leczenie należy przerwać, jeśli poprawa nie nastąpi po 1 roku stosowania.  Uwaga: po nałożeniu płynu na skórę głowy dokładnie umyć ręce.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na minoksydyl lub inne składniki produktu leczniczego Loxon 5%. Nadciśnienie tętnicze.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Sanofi Loxon Max 5% płyn przeciwko wypadaniu włosów 60 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.