zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Jaico RDP
Adres


Pojemność 75ml
Postać Spray
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Oryginalna Mugga Spray 50% DEET w formie płynnej do bezpośredniej aplikacji na odzież i odkryte części ciała - to najwyższej jakości repelent chroniący ciało ludzkie przed różnego rodzaju groźnymi dla zdrowia insektami m.in.: komarami tropikalnymi i europejskimi, kleszczami, meszkami, moskitami, muchami, kuczmarami, roztoczami.

Skład

N,N-dietylo-3-metyolbenza-mide- 500g/L ( 50% DEET), Etanol 377,77 g/L, Benzoesan denatonium 0,01g/L, Frakcja olejków roślinnych

Wskazania

Mugga idealnie sprawdza się zarówno w klimacie tropikalnym oraz europejskim i jest przeznaczona przede wszystkim dla chcących uchronić się przed insektami m.in.
- Osób wyjeżdżających do stref zagrożenia chorobami tropikalnymi m.in. malarią, zika, żółtą febrą, dengą i innymi groźnymi chorobami stref tropikalnych.
- Wędkarzy, myśliwych i leśników
- Ogrodników i rolników
- Żołnierzy i innych służb mundurowych
- Osób lubiących czynny wypoczynek na łonie natury i chcących zabezpieczyć się przed komarami, meszkami czy kleszczami roznoszącymi boreliozę, kleszczowe zapalanie mózgu i inne choroby odkleszczowe.
- Osób pracujących w warunkach zalesionych.
- Survivalowów i paintballowców
- Młodzieży uczestniczącej w obozach i koloniach

Dodatkowe

Preparat posiada przyjemny eukaliptusowy zapach oraz wysoki czas działania, nie jest tłusty i łatwo się aplikuje.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Mugga idealnie sprawdza się zarówno w klimacie tropikalnym oraz europejskim i jest przeznaczona przede wszystkim dla chcących uchronić się przed insektami m.in.- Osób wyjeżdżających do stref zagrożenia chorobami tropikalnymi m.in. malarią, zika, żółtą febrą, dengą i innymi groźnymi chorobami stref tropikalnych.- Wędkarzy, myśliwych i leśników- Ogrodników i rolników- Żołnierzy i innych służb mundurowych- Osób lubiących czynny wypoczynek na łonie natury i chcących zabezpieczyć się przed komarami, meszkami czy kleszczami roznoszącymi boreliozę, kleszczowe zapalanie mózgu i inne choroby odkleszczowe. - Osób pracujących w warunkach zalesionych.- Survivalowów i paintballowców- Młodzieży uczestniczącej w obozach i koloniach

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię

* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.