Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Adamed Grupa
Adres

ul. Mariana Adamkiewicza 6A, 05-152 Czosnów

Pojemność 10ml
Postać Ampułki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Hialeye One 0.2% nawilżający roztwór do oczu 20x 0,5 ml Skład

0,2% hialuronian sodu, dizasadowy fosforan sodu; monozasadowy fosforan sodu; chlorek sodu; woda

Hialeye One 0.2% nawilżający roztwór do oczu 20x 0,5 ml Wskazania

Hialeye One jest jałowym, niezawierającym środków konserwujących, roztworem 0,2% hialuronianu sodu o dużej masie cząsteczkowej, uzyskiwanym na drodze syntezy biotechnologicznej.

Hialeye One 0.2% nawilżający roztwór do oczu 20x 0,5 ml Działanie

Dzięki swoim nawilżającym i ochronnym właściwościom, hialuronian sodu przynosi ulgę przy podrażnieniach, pieczeniu i uczuciu obecności ciała obcego w oku, spowodowanych czynnikami środowiskowymi, takimi jak wiatr, słońce, suche powietrze, woda morska, dym, zbyt jaskrawe oświetlenie, klimatyzacja, ogrzewanie, długotrwałe korzystanie z komputera lub odczuwanymi w związku z zabiegiem okulistycznym, zapaleniem spojówek, długotrwałym lub częstym używaniem soczewek kontaktowych.

Ponieważ produkt nie zawiera środków konserwujących, szczególnie nadaje się dla osób mających wrażliwe oczy.

Hialeye One 0.2% nawilżający roztwór do oczu 20x 0,5 ml Dawkowanie

1 kropla do oczu 2-3 razy na dobę, odpowiednio do potrzeb.

Otworzyć torebkę z folii aluminiowej, oderwać jedną fiolkę z paska i otworzyć ją, obracając o pociągając zatyczkę. Wkroplić do oka jedną kroplę, ściskając korpus fiolki. Fiolkę można zamknąć, pozostała zawartość nadaje się do użytku maksymalnie 12 godzin.

Hialeye One 0.2% nawilżający roztwór do oczu 20x 0,5 ml Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Hialeye One jest jałowym, niezawierającym środków konserwujących, roztworem 0,2% hialuronianu sodu o dużej masie cząsteczkowej, uzyskiwanym na drodze syntezy biotechnologicznej.

Działanie

Dzięki swoim nawilżającym i ochronnym właściwościom, hialuronian sodu przynosi ulgę przy podrażnieniach, pieczeniu i uczuciu obecności ciała obcego w oku, spowodowanych czynnikami środowiskowymi, takimi jak wiatr, słońce, suche powietrze, woda morska, dym, zbyt jaskrawe oświetlenie, klimatyzacja, ogrzewanie, długotrwałe korzystanie z komputera lub odczuwanymi w związku z zabiegiem okulistycznym, zapaleniem spojówek, długotrwałym lub częstym używaniem soczewek kontaktowych.Ponieważ produkt nie zawiera środków konserwujących, szczególnie nadaje się dla osób mających wrażliwe oczy.

Kluczowy składnik

kwas hialuronowy

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.