Hylo Gel nawilżające krople do oczu 10 ml

cena
29,98 zł
Ilość:
Producent Ursapharm
Pojemność 10ml
Postać Krople
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Sterylne krople oczne bez zawartości fosforanów i środków konserwujących.


Skład

HYLO® Gel jest sterylnym roztworem kropli ocznych zawierającym 2 mg/ml hialuronianu sodu, bufor cytrynianowy, sorbitol oraz wodę.

Wskazania

Preparat przeznaczony jest do intensywnego, leczniczego nawilżania powierzchni oczu w przypadku wystąpienia silnego, a także przewlekłego odczucia suchości, jak również po zabiegach chirurgicznych.

Działanie

HYLO® Gel zawiera hialuronian sodu, naturalną substancję występującą w oku, a także innych częściach organizmu człowieka. Hialuronian sodu wykazuje szczególne fizykalne właściwości tworzenia na powierzchni oka równomiernego, stabilnego, długo utrzymującego się i trudno zmywalnego filmu. Dzięki tym właściwościom bioprzylegania i zdolności dobrego mieszania się z naturalnymi łzami, powstają bardzo dobre warunki nawilżania rogówki i spojówek, a mruganie powiekami staje się łatwiejsze.

HYLO® Gel zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego, przez co charakteryzuje się dużą lepkością. Po zakropleniu oko jest szczególnie intensywnie i długo nawilżane.
Uporczywe lub silne dolegliwości ulegają zmniejszeniu, a oko jest długotrwale chronione przed podrażnieniami.
Regeneracja struktur powierzchniowych oka wymaga ciągłego, optymalnego nawilżania, aby fizjologiczne procesy gojenia mogły przebiegać prawidłowo.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Hylo Gel nawilżające krople do oczu 10 ml

Jan111

Bardzo wygodny aplikator

Karolina

Polecam. Najlepsze i najwygodniejsze krople nawilżające do oczu.

Krystian

mocna "4" krople fajne , nie uczulają , ale niestety do częstego stosowania za drogie :(

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.