zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 4

Producent Ursapharm
Adres


Pojemność 10ml
Postać Krople
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis produktu

Sterylne krople oczne bez zawartości fosforanów i środków konserwujących.


Skład

HYLO® Gel jest sterylnym roztworem kropli ocznych zawierającym 2 mg/ml hialuronianu sodu, bufor cytrynianowy, sorbitol oraz wodę.

Wskazania

Preparat przeznaczony jest do intensywnego, leczniczego nawilżania powierzchni oczu w przypadku wystąpienia silnego, a także przewlekłego odczucia suchości, jak również po zabiegach chirurgicznych.

Działanie

HYLO® Gel zawiera hialuronian sodu, naturalną substancję występującą w oku, a także innych częściach organizmu człowieka. Hialuronian sodu wykazuje szczególne fizykalne właściwości tworzenia na powierzchni oka równomiernego, stabilnego, długo utrzymującego się i trudno zmywalnego filmu. Dzięki tym właściwościom bioprzylegania i zdolności dobrego mieszania się z naturalnymi łzami, powstają bardzo dobre warunki nawilżania rogówki i spojówek, a mruganie powiekami staje się łatwiejsze.

HYLO® Gel zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego, przez co charakteryzuje się dużą lepkością. Po zakropleniu oko jest szczególnie intensywnie i długo nawilżane.
Uporczywe lub silne dolegliwości ulegają zmniejszeniu, a oko jest długotrwale chronione przed podrażnieniami.
Regeneracja struktur powierzchniowych oka wymaga ciągłego, optymalnego nawilżania, aby fizjologiczne procesy gojenia mogły przebiegać prawidłowo.

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat przeznaczony jest do intensywnego, leczniczego nawilżania powierzchni oczu w przypadku wystąpienia silnego, a także przewlekłego odczucia suchości, jak również po zabiegach chirurgicznych.

Działanie

HYLO® Gel zawiera hialuronian sodu, naturalną substancję występującą w oku, a także innych częściach organizmu człowieka. Hialuronian sodu wykazuje szczególne fizykalne właściwości tworzenia na powierzchni oka równomiernego, stabilnego, długo utrzymującego się i trudno zmywalnego filmu. Dzięki tym właściwościom bioprzylegania i zdolności dobrego mieszania się z naturalnymi łzami, powstają bardzo dobre warunki nawilżania rogówki i spojówek, a mruganie powiekami staje się łatwiejsze.HYLO® Gel zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego, przez co charakteryzuje się dużą lepkością. Po zakropleniu oko jest szczególnie intensywnie i długo nawilżane.Uporczywe lub silne dolegliwości ulegają zmniejszeniu, a oko jest długotrwale chronione przed podrażnieniami.Regeneracja struktur powierzchniowych oka wymaga ciągłego, optymalnego nawilżania, aby fizjologiczne procesy gojenia mogły przebiegać prawidłowo.

Kluczowy składnik

kwas hialuronowy

Rejestracja

kosmetyk

Jan111
Bardzo wygodny aplikator

Karolina
Polecam. Najlepsze i najwygodniejsze krople nawilżające do oczu.

Krystian
mocna "4" krople fajne , nie uczulają , ale niestety do częstego stosowania za drogie :(

Damian
Cenię sobie hylo gel krople do oczu za dużą zawartość hialuronianu sodu. Jest to niewątpliwie duża zaleta produktu, gdyż żadne inne krople nie nawilżają aż tak skutecznie. Aplikacja hylo gel przebiega w szybki i łatwy sposób. Może same krople są dość gęste i przez jakiś czas po zakropleniu widzenie jest zamglone, ale po kilku minutach wszystko wraca do normy. Cena produktu nie jest niska, tak więc polecam wyszukanie w necie- hylo gel cena żeby kupić najtaniej.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.