Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Thea Polska
Adres

ul.Cicha 7, 00-353 Warszawa

Pojemność 10ml
Postać Krople
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis produktu

Nawilżające krople do oczu i soczewek kontaktowych. Zawierają kwas  o właściwościach nawilżających oraz okulistyczny filtr UV.

Działanie

przynoszą szybką ulgę i komfort podrażnionym, piekącym i zmęczonym oczom, łagodzą efekt nadmiernego łzawienia oraz uczucie ciała obcego lub piasku pod powiekami.

Dawkowanie

Jedną kroplę HYABAK® należy wkraplać do każdego oka tak często, jak jest to konieczne. Aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność działania preparatu należy:

przed każdym wkropleniem umyć starannie ręce,

podczas wkraplania nie dotykać końcówką zakraplacza do powierzchni oka, powiek ani  jakichkolwiek innych przedmiotów,

stosować nie dłużej niż 3 miesiące od pierwszego otwarcia butelki,

nie stosować po upływie daty ważności określonej na opakowaniu,

w przypadku stosowania kilku preparatów do oczu należy zachować co najmniej 10 minutowy odstęp pomiędzy zakraplaniem kolejnych preparatów.

Użytkownicy soczewek kontaktowych mogą nanosić preparat na wklęsłą część soczewki podczas jej zakładania lub zdejmowania, jak również tak często jak jest to niezbędne w trakcie jej noszenia.

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Działanie

przynoszą szybką ulgę i komfort podrażnionym, piekącym i zmęczonym oczom, łagodzą efekt nadmiernego łzawienia oraz uczucie ciała obcego lub piasku pod powiekami.

Kinga
Krople do oczu Hyabak to bardzo dobry wybór dla osób noszących soczewki. Krople szybko nawilżają przynosząc ulgę, niwelują podrażnienia. Cena w aptece internetowej dużo niższa niż stacjonarnie. Polecam.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.