Hyal-Drop Multi krople do oczu 10 ml

cena
19,96 zł
Ilość:
Producent Bausch + Lomb
Pojemność 10ml
Postać leku Krople
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Hyal-Drop multi to krople szczególnie skuteczne dla ukojenia i nawilżenia oczu w przypadku problemu "suchego oka", wynikającego z wpływu zewnętrznych czynników środowiskowych lub związanego z wiekiem. W warunkach fizjologicznych, wilgotność rogówki utrzymana jest dzięki warstwie płynu łzowego. Jeśli jego ilość lub jakość jest niewystarczająca dochodzi do wysychania rogówki i spojówek, a w konsekwencji powstawanie zespołu suchego oka. Towarzyszą temu objawy takie jak pieczenie, uczucie piasku w oku, nadwrażliwość na światło. 

Krople Hyal drop multi zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem płynu łzowego oka. Roztwór kwasu hialuronowego dobrze przylega do powierzchni rogówki i spojówek, zapewniając im długotrwałe nawilżenie. Krople w delikatny i naturalny sposób odświeżają i łagodzą suche, wrażliwe oczy. Ich zastosowanie do worka spojówkowego przynosi ulgę dla oczu zmęczonych, podrażnionych oraz nadmiernie łzawiących.

Skład


Składnikina 1 ml
kwas hialuronowy2,4 mg

Wskazania

Odpowiednie dla osób o wrażliwych oczach, zapewnia odpowiednie nawilżenie rogówki i spojówek. Wskazany w leczeniu objawowym zespołu suchego oka, uczucie suchości oka, pieczenie lub zmęczenie oczu związane m.in. z pracą przy komputerze, długotrwałym oglądaniem telewizji, suchym powietrzem w pomieszczeniach ogrzewanych lub klimatyzowanych, dymem papierosowym, wiatrem lub przyjmowaniem niektórych leków. Dla osób noszących szkła kontaktowe, nawilżają i odświeżają oczy w czasie uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia. Nadają się do nawilżania i zwilżania zarówno miękkich, jak i twardych soczewek kontaktowych

Działanie

Krople zawierają w sobie składniki naturalnie występujące w oku (kwas hialuronowy), które przynoszą natychmiastową ulgę podrażnionym i zmęczonym oczom, zapewniają wyraźne widzenie oraz długotrwałą ochronę oka

Dawkowanie

Miejscowo do worka spojówkowego - wpuścić 1 kroplę, tak często jak potrzeba

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na skladniki kropli

Dodatkowe

Nie zawiera  środków konserwujących, można go stosować codziennie, w zależności od potrzeb.

Unikalny mechanizm pompki pozwala na stosowanie produktu Hyal-Drop® multi przez 24 tygodnie (6 miesięcy) od momentu otwarcia.

Opinie o Hyal-Drop Multi krople do oczu 10 ml

Krzysztof

Jeszcze nie zdążyłem ich użyć.,

Jakub

Wszystko ok.,

Aga

Dobre nawilżenie,

Malwina

Krople posiadają wygodny aplikator oraz dają moim oczom ukojenie po całym dniu pracy na komputerze. ,

Wiktoria

Polecam te krople osobom, które noszą soczewki.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Hyal-Drop Multi krople do oczu 10 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.