Hyal drop multi krople do oczu 10 ml

Nowa cena
cena
16,69 zł
19,58 zł
Ilość:
Producent Bausch + Lomb
Pojemność 10 ml
Postać leku krople
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Hyal-Drop multi to krople szczególnie skuteczne dla ukojenia i nawilżenia oczu w przypadku problemu "suchego oka", wynikającego z wpływu zewnętrznych czynników środowiskowych lub związanego z wiekiem. W warunkach fizjologicznych, wilgotność rogówki utrzymana jest dzięki warstwie płynu łzowego. Jeśli jego ilość lub jakość jest niewystarczająca dochodzi do wysychania rogówki i spojówek, a w konsekwencji powstawanie zespołu suchego oka. Towarzyszą temu objawy takie jak pieczenie, uczucie piasku w oku, nadwrażliwość na światło. 

Krople Hyal drop multi zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem płynu łzowego oka. Roztwór kwasu hialuronowego dobrze przylega do powierzchni rogówki i spojówek, zapewniając im długotrwałe nawilżenie. Krople w delikatny i naturalny sposób odświeżają i łagodzą suche, wrażliwe oczy. Ich zastosowanie do worka spojówkowego przynosi ulgę dla oczu zmęczonych, podrażnionych oraz nadmiernie łzawiących.

Skład

Kwas hialuronowy 2,4 mg/ml

Wskazania

Odpowiednie dla osób o wrażliwych oczach, zapewnia odpowiednie nawilżenie rogówki i spojówek. Wskazany w leczeniu objawowym zespołu suchego oka, uczucie suchości oka, pieczenie lub zmęczenie oczu związane m.in. z pracą przy komputerze, długotrwałym oglądaniem telewizji, suchym powietrzem w pomieszczeniach ogrzewanych lub klimatyzowanych, dymem papierosowym, wiatrem lub przyjmowaniem niektórych leków. Dla osób noszących szkła kontaktowe, nawilżają i odświeżają oczy w czasie uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia. Nadają się do nawilżania i zwilżania zarówno miękkich, jak i twardych soczewek kontaktowych

Działanie

Krople zawierają w sobie składniki naturalnie występujące w oku (kwas hialuronowy), które przynoszą natychmiastową ulgę podrażnionym i zmęczonym oczom, zapewniają wyraźne widzenie oraz długotrwałą ochronę oka

Dawkowanie

Miejscowo do worka spojówkowego - wpuścić 1 kroplę, tak często jak potrzeba

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na skladniki kropli

Dodatkowe

Nie zawiera  środków konserwujących, można go stosować codziennie, w zależności od potrzeb.

Unikalny mechanizm pompki pozwala na stosowanie produktu Hyal-Drop® multi przez 24 tygodnie (6 miesięcy) od momentu otwarcia.

Hyal drop multi krople do oczu 10 ml

Jeszcze nie zdążyłem ich użyć.,

Jakub

Wszystko ok.,

Dobre nawilżenie,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Hyal drop multi krople do oczu 10 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.