Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Producent Aflofarm
Adres

ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Pojemność 15ml
Postać Spray
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

AkusTone to wyrób medyczny przeznaczony do higieny uszu, który pomaga usuwać korki woskowinowe oraz przeciwdziałać ich powstawaniu. Zawiera m.in. aż 3 naturalne oleje: jojoba, migdałowy, oliwę z oliwek.

Skład

Oliwa z oliwek, olej migdałowy, olej jojoba, parafina ciekła, witamina E, polisorbat 

Działanie

rozpuszcza zalegającą woskowinę,

przeciwdziała powstawaniu korków woskowinowych,

umożliwia zachowanie właściwej higieny uszu w przypadku nadmiernej produkcji woskowiny u dzieci lub osób noszących aparaty słuchowe lub słuchawki,

przeciwdziała zaleganiu wody w przewodzie słuchowym w trakcie kąpieli lub uprawiania sportów wodnych, u osób z tendencją do nawracających infekcji ucha zewnętrznego. 

Dawkowanie

Dzieci i niemowlęta powyżej 3. miesiąca życia: 1 rozpylenie

Dorośli: 1-2 rozpylenia do przewodu słuchowego zewnętrznego

Rozpuszczanie korków woskowinowych:

Stosować 3-5 razy dziennie, aż do rozpuszczenia zalegającej woskowiny.

Działanie profilaktyczne oraz odpowiednia higiena uszu:

Stosować 1-2 razy w tygodniu w celu zapobiegania tworzeniu się korków woskowinowych,

Stosować bezpośrednio przed kąpielą w celu przeciwdziałania zaleganiu wody w uchu.

U dzieci i niemowląt wyrób powinien być aplikowany z zachowaniem ostrożności przez osobę dorosłą. Aplikatora nie wsuwać zbyt głęboko do ucha, aby nie uszkodzić narządu słuchu. Po zastosowaniu wyrobu nie ma potrzeby dodatkowego przepłukiwania przewodu słuchowego. Przed pierwszym użyciem należy kilka razy energicznie nacisnąć pompkę dozownika w celu jego napełnienia i uzyskania prawidłowego rozpylenia wyrobu. Po użyciu wyrobu, końcówkę należy umyć pod bieżącą wodą i delikatnie osuszyć.

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Działanie

rozpuszcza zalegającą woskowinę,przeciwdziała powstawaniu korków woskowinowych,umożliwia zachowanie właściwej higieny uszu w przypadku nadmiernej produkcji woskowiny u dzieci lub osób noszących aparaty słuchowe lub słuchawki,przeciwdziała zaleganiu wody w przewodzie słuchowym w trakcie kąpieli lub uprawiania sportów wodnych, u osób z tendencją do nawracających infekcji ucha zewnętrznego. 

Mateusz
Rzeczywiście działa. Rozpuszcza woskowinę i pozwala zachować uszy w czystości. Na prawdę warto. Ja stosuję i jestem bardzo zadowolony. Patyczkami nie mogłem osiągnąć takiego efektu.

Kamila
Od dłuższego czasu stosuję ten spray i działa wyśmienicie. Rozpuszcza woskowinę i mam teraz czyste uszy.

Justyna
akustone spray do uszu pomaga wyczyścić uszy bez użycia patyczka. Dobra cena akustone i dobre opinie o tym produkcie zachęciły mnie do zakupu. akustone do uszu to dobry wybór do pielęgnacji uszu. jak na razie żaden zamiennik akustone nie wchodzi w grę. ulotka akustone dokładnie opisuje jak poprawnie aplikować preparat. Polecam

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.