product-image
Dexoftyal MD nawilżające i regenerujące krople do oczu 15 ml
27.90 zł
Dexoftyal MD nawilżające i regenerujące krople do oczu 15 ml

Dexoftyal MD nawilżające i regenerujące krople do oczu 15 ml

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
15ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 186.00 zł


Dostępny

27.90 zł

Opis

Dexoftyal MD - szybka i długotrwała ulga dla suchych i zmęczonych oczu 

Dexoftyal MD - możliwość aplikacji bezpośrednio na soczewki 

Dexoftyal MD - wygodna i precyzyjna aplikacja kropli – duża i miękka butelka (15 ml)  

Dexoftyal MD - wyjątkowe połączenie dekspantenolu i Hydraflex: wspiera regenerację, długotrwale nawilża, chroni powierzchnię oka.  

Dexoftyal MD pozwala na ograniczenie dolegliwości oczu, takich jak: suchość, zmęczenie, pieczenie, podrażnienie, zaczerwienienie. 

Dexoftyal MD łagodzi objawy suchości oczu, które mogą być wywołane przez czynniki, takie jak: długotrwała praca przed ekranem komputera, tabletu, długotrwałe patrzenia w ekran telewizora,  noszenie soczewek kontaktowych,  prowadzenie samochodu,  przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach,  klimatyzacja, wiatr, zanieczyszczenie powietrza, woda w basenie itp.

Skład

Dekspantenol 2%, Hydroksypropyloceluloza (HydraFlex) 0,5%; Poliheksanid 0,0001%

Wskazania

Podrażnienie lub pieczenie oczu, a także ich zaczerwienienie i uczucie zmęczenia, które mogą być wywołane przez czynniki typu: podrażnienie spowodowane noszeniem soczewek kontaktowych; długotrwała praca przed monitorem komputerowym lub długotrwałe prowadzenie pojazdów; przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz czynniki zewnętrzne jak wiatr, zanieczyszczenie powietrza lub wody.

Krople mogą być stosowane w trakcie noszenia soczewek kontaktowych.

Działanie

Dexoftyal MD to jałowe, lepkie, przejrzyste, nawilżające i odżywcze krople do oczu oparte na prowitaminie B5. Prowitamina B5 wspomaga i wspiera procesy regeneracyjne rogówki. Dzięki właściwościom mukoadhezyjnym HydraFlexu film łzowy jest zachowany tak, że powierzchnia oka jest lepiej ochrona. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. 

Dexoftyal MD chroni oko przed dolegliwościami takimi jak uczucie suchości i w przypadku zmęczonych i podrażnionych oczu. Po zastosowaniu kilku kropli uczucie dyskomfortu jest złagodzone lub całkowicie zredukowane. 

Dexoftyal MD może być stosowany bez specjalnych ograniczeń i jest dobrze tolerowany. 

Dawkowanie

DEXOFTYAL MD można stosować na dwa sposoby: bezpośrednio do oczu lub za pośrednictwem soczewek kontaktowych.

A: Bezpośrednio do oczu: (osoby noszące szkła kontaktowe nie muszą ich wyjmować) – przyłożyć palec wskazujący do dolnej powieki oka i lekko ją pociągnąć w dół – posługując się drugą ręką, zbliżyć końcówkę pojemnika do dolnej powieki oka; uważać, aby końcówka nie dotykała powierzchni oka! – zakroplić 1 lub 2 krople do każdego oka i zamrugać 2 lub 3 razy, aby preparat został równomiernie rozprowadzony na powierzchni całego oka

B: Za pośrednictwem soczewek kontaktowych: – ułożyć soczewkę na środkowym palcu; – nałożyć 1 lub 2 krople na soczewkę, a następnie włożyć soczewkę do oka; – zamrugać okiem 2 lub 3 razy.

Przeciwwskazania

Nie stosować po 2 miesiącach od pierwszego otwarcia. Nie stosować po terminie ważności. Przechowywać w temperaturze od 4°C do 25°C. Zamknąć butelkę bezpośrednio po użyciu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku wystąpienia niekorzystnych objawów lub podrażnienia, należy skontaktować się ze specjalistą.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Podrażnienie lub pieczenie oczu, a także ich zaczerwienienie i uczucie zmęczenia, które mogą być wywołane przez czynniki typu: podrażnienie spowodowane noszeniem soczewek kontaktowych; długotrwała praca przed monitorem komputerowym lub długotrwałe prowadzenie pojazdów; przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz czynniki zewnętrzne jak wiatr, zanieczyszczenie powietrza lub wody. Krople mogą być stosowane w trakcie noszenia soczewek kontaktowych.

Działanie

Dexoftyal MD to jałowe, lepkie, przejrzyste, nawilżające i odżywcze krople do oczu oparte na prowitaminie B5. Prowitamina B5 wspomaga i wspiera procesy regeneracyjne rogówki. Dzięki właściwościom mukoadhezyjnym HydraFlexu film łzowy jest zachowany tak, że powierzchnia oka jest lepiej ochrona. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Dexoftyal MD chroni oko przed dolegliwościami takimi jak uczucie suchości i w przypadku zmęczonych i podrażnionych oczu. Po zastosowaniu kilku kropli uczucie dyskomfortu jest złagodzone lub całkowicie zredukowane.  Dexoftyal MD może być stosowany bez specjalnych ograniczeń i jest dobrze tolerowany. 

Kluczowy składnik

pantenol
poliheksanid

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Jurek
Używam dexoftyal, bo bardzo mi odpowiadają. Do zakupu namówił mnie lekarz, wcześniej używałem zamiennik. Przeczytałem opinie na jego temat i nie żałuję zakupu. Mogą być używane przez osoby noszące soczewki a to w moim przypadku duży plus. Warto spróbować!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem