Axopolis aerozol do stosowania w janie ustnej 30 ml

Producent Axxon
Pojemność 30 ml
Postać leku aerozol
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

roztwór etanolowy propolisu, nalewka z koszyczka nagietka, woda oczyszczona, gliceryna.

Wskazania

łagodzenie stanów zapalnych oraz podrażnień jamy ustnej i błony śluzowej gardła, powstałych w wyniku różnych niekorzystnych czynników. Preparat powleka powierzchnię błony śluzowej, opóźniając w ten sposób wnikanie i rozrost bakterii chorobotwórczych.  
 

Dawkowanie

Wyrób medyczny Axopolis należy stosować zgodnie z zaleceniami zawartymi w niniejszej instrukcji używania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wyrób medyczny Axopolis należy stosować 3 razy dziennie. Aby zapewnić długotrwały efekt, nie powinno sie stosować preparatu podczas spożywania posiłku lub przyjmowania płynów. Forma dozownika zapewnia równomierne rozprowadzenie preparatu na błonie śluzowej jamy ustnej. Wyrób medyczny Axopolis został opracowany zarówno do użytku specjalistycznego, jak i osobistego.  
 

Przeciwwskazania

ostrzeżenia i środki ostrożności: Nie należy stosować w przypadku uczulenia (alergii) na którykolwiek ze składników wyrobu medycznego. Należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, przemyć bieżącą wodą oraz skontaktować się z lekarzem. Istnieją jedynie ograniczone dane dotyczące stosowania preparatu przez dzieci poniżej 12 roku życia oraz kobiety w ciąży lub karmiące piersią, dlatego też, wyrób medyczny Axopolis może być stosowany tylko po uprzedniej konsultacji z lekarzem.  

Opinie o Axopolis aerozol do stosowania w janie ustnej 30 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Axopolis aerozol do stosowania w janie ustnej 30 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.