product-image
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia 14 saszetek
24.99 zł
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia 14 saszetek
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia 14 saszetek
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia 14 saszetek
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia 14 saszetek
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia 14 saszetek
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia 14 saszetek

Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia 14 saszetek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)

14 saszetek
Producent
GlaxoSmithKline

ul. Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa

Pojemność
14szt.
Postać


Dostępny

24.99 zł

Skład

1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg,  maleinian feniraminy 20mg oraz substancje pomocnicze. 

Dawkowanie

osoby dorosłe i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki rozpuścić w szklance wody. Jednorazowo zaleca się przyjmowanie jednej saszetki. Dawkę można powtórzyć po ok. 4-6 godzinach.

Działanie

zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa, przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Lek wykazuje także działanie przeciwhistaminowe.

Wskazania

Theraflu Extragrip to lek w formie proszku do sporządzania roztworów doustnych do leczenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, bóle stawowo-mięśniowe, bóle głowy, dreszcze, kichanie, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa.
 

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku, choroby wątroby oraz nerek, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, przerost gruczołu krokowego, jaskra, padaczka.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Theraflu Extragrip to lek w formie proszku do sporządzania roztworów doustnych do leczenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, bóle stawowo-mięśniowe, bóle głowy, dreszcze, kichanie, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa.  

Działanie

zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa, przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Lek wykazuje także działanie przeciwhistaminowe.

Kluczowy składnik

paracetamol
fenylefryna

Sposób aplikacji

doustnie

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Justyna
theraflu zatoki kupiłam pierwszy raz i mam nadzieję, że przyniesie mi ulgę. co zadecydowało o zakupie theraflu zatoki cena - bardzo dobra, opinie w necie też dobre, postanowiłam wypróbować te saszetki. teraflu zatoki to łatwy do rozpuszczenia proszek - co ważne nie trzeba połykać kolejnych tabletek

ocena ocena ocena ocena ocena
Bartłomiej
Nie ma nic gorszego niż chore zatoki, natomiast Theraflu pozwala mi normalnie funkcjonować.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem