Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 49.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Adres


Pojemność 18 ml
Postać Aerozol
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis

Dlaczego Xylorin?

Xylorin to ekspert w leczeniu nosa!


Weź Xylorin gdy męczy Cię uczucie zatkanego nosa powodowane przeziębieniem. Xylorin to sprawdzona marka, która od lat, w bezpieczny sposób, pomaga zwalczać dolegliwości związane z katarem.  Dzięki zawartości ksylometazoliny, która powoduje skurcz drobnych naczyń krwionośnych, Xylorin:


· zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej

· udrażnia przewody nosowe i zmniejsza ilość wodnistej wydzieliny, ułatwia oddychanie


Działa już po pierwszym podaniu! Jest jedną z najczęściej stosowanych substancji zmniejszającej przekrwienie błony śluzowej nosa. 

Aplikacja leku za pomocą atomizera:

· gwarantuje precyzyjne dawkowanie preparatu,
· ułatwia natychmiastowe dotarcie leku do niedrożnych kanałów nosowych, co zapewnia szybki i długotrwały efekt,
· precyzyjne i równomierne rozpylenie powoduje, że preparat nie spływa do gardła,
· umożliwia głębsze oddziaływanie leku- również na zatoki przynosowe.

Xylorin – spray do nosa to skuteczny preparat w walce z katarem i uczuciem zatkanego nosa. Xylorin od wielu lat cieszy się popularnością oraz zbiera same pozytywne opinie wśród użytkowników dzięki temu, że przynosi szybką ulgę podczas przeziębienia objawiającego się silnym katarem. Spray na katar Xylorin w bezpieczny sposób pomaga pozbyć się męczących objawów, poprzez zmniejszenie obrzęku oraz przekrwienia śluzówki nosa, a także udrożnienie przewodów nosowych i zmniejszenie wodnistej wydzieliny. Spray do nosa Xylorin skutecznie ułatwia oddychanie i poprawa komfort życia w czasie infekcji.

Skład

1 ml aerozolu do nosa Xylorin zawiera 550 mikrogramów ksylometazoliny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze takie jak 10 %-towy roztwór chlorku beznzalkoinowego.

Wskazania

Spray do nosa Xylorin zalecany jest podczas leczenia objawowego zapalenia błony śluzowej nosa oraz zapalenia zatok przynosowych.
Działanie

Spray na katar Xylorin należy stosować miejscowo do obu otworów nosowych w trakcie zapalenia błony śluzowej nosa lub zapaleniu zatok przynosowych. Lek stosuje się w celu zmniejszenia przekrwienia błony śluzowej nosa i ustąpienia przykrych objawów takich jak uczucie zatkanego nosa, problemy z oddychaniem.

Lek należy aplikować za pomocą dołączonego atomizera, pozowała to na precyzyjne podanie i umożliwia szybkie działanie dzięki dotarciu leku bezpośrednio do niedrożnych kanałów nosowych. Atomizer zapobiega również spływaniu preparatu do gardła i pozwala na głębsze i silniejsze działanie zarówno w jamie nosowej, jak i zatokach przynosowych. Dawkowanie

Lek przeznaczony jest do stosowania u dzieci powyżej 6 roku życia oraz dorosłych. Przeciętnie należy podawać 1 do 2 dawek leku do każdego otworu nosowego, co 8 godzin. Lek należy stosować od 3 do 5 dni. Przed aplikacją leku Xylorin zaleca się dokładne oczyszczenie nosa. Następnie należy zdjąć ochronny kapturek z aplikatora i trzymając opakowanie w pionie, aplikatorem do góry podać lek do jednego, a następnie do drugiego otworu nosowego. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki leku, a także stosowania dłużej niż 5 dni, ponieważ może prowadzić to do zbytniego wysuszenia śluzówki, a także uzależnienia co może spowodować upośledzenie jej funkcji.


Przeciwwskazania

Osoby nadwrażliwe na którykolwiek składnik leku nie powinny stosować sprayu Xylorin do nosa. Ponadto nie zaleca się stosowania kropli u osób z nadwrażliwością na produkty andranergiczne, chorujących na jaskrę z wąskim kątem przesączania, a także u osób przyjmujących inhibitory MAO, lub trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne. Stosowanie leku Xylorin nie jest również wskazane u osób chorujących na zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa, po zabiegach chirurgicznych, w których trakcie konieczne było odsłonięcie opony twardej, a także po zbiegach usunięcia przysadki.

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Postać

Stosowanie

Spray do nosa Xylorin zalecany jest podczas leczenia objawowego zapalenia błony śluzowej nosa oraz zapalenia zatok przynosowych.

Działanie

Spray na katar Xylorin należy stosować miejscowo do obu otworów nosowych w trakcie zapalenia błony śluzowej nosa lub zapaleniu zatok przynosowych. Lek stosuje się w celu zmniejszenia przekrwienia błony śluzowej nosa i ustąpienia przykrych objawów takich jak uczucie zatkanego nosa, problemy z oddychaniem.Lek należy aplikować za pomocą dołączonego atomizera, pozowała to na precyzyjne podanie i umożliwia szybkie działanie dzięki dotarciu leku bezpośrednio do niedrożnych kanałów nosowych. Atomizer zapobiega również spływaniu preparatu do gardła i pozwala na głębsze i silniejsze działanie zarówno w jamie nosowej, jak i zatokach przynosowych. 

Kluczowy składnik

ksylometazolina

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

do nosa

grzegorz_ser
Użyjesz i zapominasz o katarze!!!

Piotr
Skuteczność 100% polecam serdecznie !!!

Karolina
Xylorin szybko działa, ułatwia oddychanie, nie wysusza śluzówki i jest łatwy w aplikacji. Dla mnie najlepszy spray na zatkany nos. Gdy dopada mnie alergia również się sprawdza. Niewygórowana cena. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.