Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent USP Zdrowie
Adres

Poleczki 35, 02-822 Warszawa

Pojemność 8szt.
Postać Saszetki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek Skład

Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Pozostałe składniki to: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.

Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek Wskazania

Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek Działanie

Apap Przeziębienie jest lekiem wieloskładnikowym zawierającym paracetamol, kwas askorbowy oraz chlorowodorek fenylefryny. Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające noc. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek Przeciwwskazania

Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

Działanie

Apap Przeziębienie jest lekiem wieloskładnikowym zawierającym paracetamol, kwas askorbowy oraz chlorowodorek fenylefryny. Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające noc. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Kluczowy składnik

paracetamol fenylefryna witamina C

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

doustnie

Aleksandra
Apap Przeziębienie spróbowałam raz, sprawdził się i od tamtej pory tylko tego leku używam gdy złapie mnie grypa. Lek ten działa naprawdę szybko, ja już po jednej saszetce wypitej na noc rano czuję się dużo lepiej. Apap na przeziębienie stosuje gdy mam gorączkę, ból głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz w przypadku obrzęku błony śluzowej nosa. Apap hot można podawać dorosłych i dzieciom już od 12 roku życia (1 saszetka co 4-6h).

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.