product-image
Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek
16.80 zł

Niedostępny

Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek

Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
USP Zdrowie

Poleczki 35, 02-822 Warszawa

Pojemność
8szt.
Postać
Marka


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Niedostępny

16.80 zł

Skład

Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Pozostałe składniki to: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Działanie

Apap Przeziębienie jest lekiem wieloskładnikowym zawierającym paracetamol, kwas askorbowy oraz chlorowodorek fenylefryny. Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające noc. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Wskazania

Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

Przeciwwskazania

Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Kategoria

Producent

Postać

Marka

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

Działanie

Apap Przeziębienie jest lekiem wieloskładnikowym zawierającym paracetamol, kwas askorbowy oraz chlorowodorek fenylefryny. Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające noc. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Kluczowy składnik

paracetamol
fenylefryna
witamina C

Sposób aplikacji

doustnie

Dodaj swoją opinię

Aby dodać opinię, proszę się zalogować.

Anna
ocena ocena ocena ocena ocena
Apap przeziębienie działa szybko i skutecznie. Jest doskonałym i niezastąpionym lekiem na przeziębienie i grypę. Działą również przeciwbólowo. Cena nie odstrasza. Szczerze polecam Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek!

Aleksandra
ocena ocena ocena ocena ocena
Apap Przeziębienie spróbowałam raz, sprawdził się i od tamtej pory tylko tego leku używam gdy złapie mnie grypa. Lek ten działa naprawdę szybko, ja już po jednej saszetce wypitej na noc rano czuję się dużo lepiej. Apap na przeziębienie stosuje gdy mam gorączkę, ból głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz w przypadku obrzęku błony śluzowej nosa. Apap hot można podawać dorosłych i dzieciom już od 12 roku życia (1 saszetka co 4-6h).

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.