Acatar Hipertonic spray do nosa 100 ml

cena
20,24 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 100ml
Postać leku Spray

Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu


Skład

3% roztwór chlorku sodu, bufor fosforanowy, woda oczyszczona.

Wskazania

Spray Acatar Hipertonic polecany do stosowania w przypadku zapalenia śluzówki nosa i zatok oraz wspomagająco po zabiegach operacyjnych nosa.
 

Działanie

Hipertoniczny roztwór chlorku sodu – Acatar Hipertonic przynosi ulgę w zapaleniu zatok i śluzówki nosa. Pomaga usunąć wydzielinę nosową, przyczynia się do głębokiego udrożnienia i oczyszczenia zatok. Stosowanie sprayu pomaga również wypłukiwać z nosa kurz, pyłki oraz inne drażniące alergeny. Dodatkowo Acatar Hipertonic wspiera nawilżenie śluzówki.
 

Dawkowanie

Aplikować do otworów nosowych.

Acatar Hipertonic spray do nosa 100 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Acatar Hipertonic spray do nosa 100 ml kupili także:

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

MAXON ACTIVE jest lekiem wskazanym do stosowania u dorosłych mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 i Wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe. Substancją czynną jest syldenafil, a jego podstawowym działaniem jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. 

MaxON Active poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety. MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.