zdjecie zdjecie

4 Akne na cerę z problemami 30 tabletek

Producent Glenmark Pharmaceuticals
Pojemność 30szt.
Postać Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Kompleks bioaktywnych białek pochodzenia mlecznego (zawiera nie mniej niż 90% laktoferyny) 100 mg, Witamina C 80 mg, Niacyna (mg ekwiwalentu niacyny) 16 mg, Cynk 10 mg, Witamina A (µg ekwiwalentu retinolu) 640 µg, Biotyna 50 mcg.

Wskazania

Polecany dla młodzieży w okresie dojrzewania w celu wspomagania prawidłowego funkcjonowania skóry (np. skóry z tendencją do przetłuszczania i tworzenia się zanieczyszczeń)

Działanie

Suplement polecany dla młodzieży i osób dorosłych w celu utrzymania zdrowej skóry. Suplement doskonale wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry (np. skóry z tendencją do przetłuszczania i tworzenia się zanieczyszczeń). W składzie znajduje się laktoferyna, która jest białkiem endogennym o dużym powinowactwie do żelaza, Witamina C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu oraz Cynk - obecny we wszystkich tkankach, który pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie.

Dawkowanie

 1 tabletka dziennie

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu, nie stosować w okresie ciąży i karmieniu piersi.

Opinie o 4 Akne na cerę z problemami 30 tabletek

Edyta

Nie działa stosowałam wraz córką tabletki. Nie mają bezpośredniego wpływu na wygląd cery. Mnie również przy stosowaniu tabletek pojawił się pryszcz przed miesiączka. Czyli lipa. uważam , iż cera zmienia się jej w zależności od produktów cyklu menstruacyjnego . Jakość cery odziedziczyła po mnie ładna skłonna do opalania bez piegów i pieprzyków. Lecz wrażliwa na wiatr, mróz. Przez cały rok jest ciemniej karnacji blondynka wyjątkowej urody i świetnej cerze. Która się zmienia w zależności od cyklu. Zarzuca mnie córka ,że "gdybym ja od początku pilnowała gdy była wybrana do klubu modelek. Miała by ładną cerę zrobili z jej cera wszystko aby miał ładna cerę jak modelki". Jak widać samo życie pokazuje co dobre.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.