SunVi D3 2000j.m. z olejem z korkosza bawarskiego 60 kapsułek

cena
13,95 zł
Ilość:
Producent PmT sp. z o.o.
Pojemność 60szt.
Postać leku Kapsułki
Wariant
produktu
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Olej z korkosza bawarskiego (Carthamus tinctorius L.), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć - glicerol, witamina D3 (cholekalcyferol)

Wskazania

SunVi D3 2000 przeznaczony jest dla pacjentów w celu uzupełnienia niedoborów witaminy D3, w stanach obniżonej odporności organizmu, osteoporozy, bądź zaburzeniach wchłaniania wapnia i fosforu.. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, utrzymaniu zdrowych kości i zębów, prawidłowym funcjonowaniu mięśni i ukłądu kostnego.

Działanie

Produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Nie jest przeznaczony do żywienia pozajelitowego. Nie stosować w przypadku alergii lub nietolerancji na którykolwiek ze składników.

Dawkowanie

Dorośli 1 kapsułka dziennie lub wg wskazań lekarza

Przeciwwskazania

Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Nie jest przeznaczony do żywienia pozajelitowego. Nie stosować w przypadku alergii lub nietolerancji na którykolwiek ze składników

Opinie o SunVi D3 2000j.m. z olejem z korkosza bawarskiego 60 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili SunVi D3 2000j.m. z olejem z korkosza bawarskiego 60 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.