product-image
Innovitum B krople 4 ml
31.40 zł

Innovitum B krople 4 ml


5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(3)


Producent
Pojemność
4ml
Postać
Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego

Dostępny, wysyłka w 24h.

minus

ilość

plus
31.40 zł

Dostawa za 0 zł
Metody płatności i dostawy
Zamów i opłać do 13:00, odbierz w waptece w 1h.

Skład

olej MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe), substancja wypełniająca – mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas foliowy B9 (L-metylofolian wapnia), witamina B12 (cyjanokobalamina).

Wskazania

Do postępowania dietetycznego w niedokrwistości z niedoboru żelaza.

Działanie

Innovitum B to produkt w postaci zawiesiny w oleju MCT zawierający witaminy wspomagające procesy krwiotwórcze. 

Witamina B6 jest niezbędna do powstania hemoglobiny, gdyż jest m.in. odpowiedzialna za aktywowanie enzymu włączającego żelazo do hemu. Niedobór witaminy B6 może prowadzić do rozwoju niedokrwistości syderoblastycznej.

Witamina B9, znana lepiej jako kwas foliowy, bierze udział w procesach krwiotwórczych i podziałach komórkowych. Niedobór witaminy B9 może prowadzić do rozwoju niedokrwistości megaloblastycznej.

Witamina B12, zwana także czerwoną witaminą, reguluje produkcję i dojrzewanie czerwonych krwinek. Niedobór witaminy B12 może prowadzić rozwoju niedokrwistości megaloblastycznej.

Dawkowanie

Dawkowanie i okres stosowania zależą od stanu klinicznego pacjenta, od jego zapotrzebowania na witaminy i powinny odbywać się według zaleceń lekarza i pod jego nadzorem.

W przypadku profilaktyki niedokrwistości z niedoboru żelaza (anemii) u niemowląt przedwcześnie urodzonych zaleca się podawanie 1 kropli zawiesiny na 1kg masy ciała pacjenta/dobę.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Do postępowania dietetycznego w niedokrwistości z niedoboru żelaza.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Moniczka
Mój maluszek od urodzenia cierpiał na anemię, więc musieliśmy szybko rozpocząć dodatkowe suplementowanie żelaza. W tej sytuacji świetnie sprawdziły się Innovitum B krople. Ponadto, Innovitum B posiadają kwas foliowy oraz inne specjalne witaminy, w tym grupę B, które również podnoszą odporność. Polecam.

ocena ocena ocena ocena ocena
Klara
Moja córa od pierwszych miesięcy miała anemię niestety, ale pediatra polecił mi ten lek, najpierw kupowałam w aptece, ale Innovitum B lepiej opłaca się kupić przez internet, starcza na dłużej i wychodzi taniej, bo niestety musimy liczyć się z tym, że anemia może wracać dopóki mała rośnie.

ocena ocena ocena ocena ocena
Sylwia
innovitum b to bardzo fany produkt, bogaty w witaminy z grupy b. duży plus za formę suplementu, gdyż krople znacząco ułatwiają dozowanie dziecku i nie ma najmniejszego problemu z połykaniem ich. dawkowanie zgodnie z zaleceniami jakie zawiera innovitum b ulotka. buteleczka kropli wystarcza na koło miesiąc kuracji. cena innovitum korzystna w stosunku do jakości. szczerze polecam.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem