zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Smart Pharma
Adres


Pojemność 4ml
Postać Krople
Dostępność

Spis treści:

Skład

olej MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe), substancja wypełniająca – mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas foliowy B9 (L-metylofolian wapnia), witamina B12 (cyjanokobalamina).

Wskazania

Do postępowania dietetycznego w niedokrwistości z niedoboru żelaza.

Działanie

Innovitum B to produkt w postaci zawiesiny w oleju MCT zawierający witaminy wspomagające procesy krwiotwórcze. 

Witamina B6 jest niezbędna do powstania hemoglobiny, gdyż jest m.in. odpowiedzialna za aktywowanie enzymu włączającego żelazo do hemu. Niedobór witaminy B6 może prowadzić do rozwoju niedokrwistości syderoblastycznej.

Witamina B9, znana lepiej jako kwas foliowy, bierze udział w procesach krwiotwórczych i podziałach komórkowych. Niedobór witaminy B9 może prowadzić do rozwoju niedokrwistości megaloblastycznej.

Witamina B12, zwana także czerwoną witaminą, reguluje produkcję i dojrzewanie czerwonych krwinek. Niedobór witaminy B12 może prowadzić rozwoju niedokrwistości megaloblastycznej.

Dawkowanie

Dawkowanie i okres stosowania zależą od stanu klinicznego pacjenta, od jego zapotrzebowania na witaminy i powinny odbywać się według zaleceń lekarza i pod jego nadzorem.

W przypadku profilaktyki niedokrwistości z niedoboru żelaza (anemii) u niemowląt przedwcześnie urodzonych zaleca się podawanie 1 kropli zawiesiny na 1kg masy ciała pacjenta/dobę.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Do postępowania dietetycznego w niedokrwistości z niedoboru żelaza.

Działanie

Innovitum B to produkt w postaci zawiesiny w oleju MCT zawierający witaminy wspomagające procesy krwiotwórcze. Witamina B6 jest niezbędna do powstania hemoglobiny, gdyż jest m.in. odpowiedzialna za aktywowanie enzymu włączającego żelazo do hemu. Niedobór witaminy B6 może prowadzić do rozwoju niedokrwistości syderoblastycznej. Witamina B9, znana lepiej jako kwas foliowy, bierze udział w procesach krwiotwórczych i podziałach komórkowych. Niedobór witaminy B9 może prowadzić do rozwoju niedokrwistości megaloblastycznej. Witamina B12, zwana także czerwoną witaminą, reguluje produkcję i dojrzewanie czerwonych krwinek. Niedobór witaminy B12 może prowadzić rozwoju niedokrwistości megaloblastycznej.

Sylwia
innovitum b to bardzo fany produkt, bogaty w witaminy z grupy b. duży plus za formę suplementu, gdyż krople znacząco ułatwiają dozowanie dziecku i nie ma najmniejszego problemu z połykaniem ich. dawkowanie zgodnie z zaleceniami jakie zawiera innovitum b ulotka. buteleczka kropli wystarcza na koło miesiąc kuracji. cena innovitum korzystna w stosunku do jakości. szczerze polecam.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.