zdjecie zdjecie

Nervomix Forte 60 kapsułek

Producent Adamed Grupa
Pojemność 60szt.
Postać Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Wariant
produktu
Dostępna ilość
100% Complete

Spis treści:

Skład

1 kapsułka zawiera: Substancje czynne:  Valerianae radix 210 mg, Lupuli strobilus 52,5 mg, Melissae folium 52,5 mg, Hyperici herba 35 mg. Substancje pomocnicze (składniki kapsułki): dwutlenek tytanu E 171, erytrozyna E 127, indygotyna E 132, żelatyna.

Wskazania

Tradycyjnie stosowany w przejściowych stanach nadpobudliwości nerwowej, zaburzeniach zasypiania.

Działanie

Produkt ziołowy o działaniu uspokajającym, ułatwiającym zasypianie. Zawarte w nim substancje czynne łagodzą stany napięć emocjonalnych oraz ułatwiają zasypianie.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież 2 - 4 kapsułki 3 razy na dobę, zależnie od nasilenia objawów, popić co najmniej 1/2 szklanki płynu, nie rozgryzać. Jako środek ułatwiający zasypianie dawkę jednorazową przyjąć pół godziny do godziny przed snem. Nie zaleca się stosowania dłużej niż przez 3 tygodnie.

Przeciwwskazania

W zalecanych dawkach występują rzadko. Sporadycznie mogą wystąpić objawy nietolerancji na korzeń kozłka, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, uczucie zmęczenia, nadwrażliwość na światło u osób o jasnej karnacji - należy wówczas przerwać stosowanie preparatu.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Nervomix Forte 60 kapsułek

Marlena

Pozwala się uspokoić i odprężyć. Delikatnie odsuwa problemy. Teraz o wiele lepiej zasypiam i budzę się wyspana!

Sonia

Pomaga na ten mocniejszy stres. Te tabletki i uprawianie stresu pozwoliły wrócić mi do normalnego życia po ciężkich przejściach. Polecam, czasami trudno sobie poradzić samemu.

Wiktoria

Przy codziennym pośpiechu Nervomix pozwala zapanować nad moimi nerwami. I to wszystko dzięki naturalnym składnikom.

Marta

Znam te kapsułki, bo brałam już je na bezsenność. Działały bardzo dobrze. Teraz jestem w trakcie rozwodu i mój partner próbuje za wszelką cenę zajśc mi za skórę, a nie chcę w sądzie wyjść na wariatkę i osobę niestabilną emocjonalnie.

Michał

Jak dla mnie najlepszy środek na uspokojenie. Ostatnio przy okazji pierwszego wyjazdu na ferie przez syna nie mogłem zasnąć, coś strasznego, strasznie się denerwowałem, bo to pierwszy jego wyjazd na tak długo, i tylko nervomix mi pomagał. Cieszę się ze trafiłem na te tabletki.

Lidia

bardzo skuteczny, szybko działa, brałam tylko kilka dni a poczułam się dużo lepiej,pozwala się oderwać na chwilę od problemów, odpocząć psychicznie

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.