product-image
Valused 60 mg + 40 mg + 40 mg 30 kapsułek
16.05 zł
Valused 60 mg + 40 mg + 40 mg 30 kapsułek

Valused 60 mg + 40 mg + 40 mg 30 kapsułek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Pojemność
30 szt.
Postać


Dostępny

16.05 zł

Opis

Korzeń waleriany wykazuje działanie uspokajające, łagodzi wzmożoną pobudliwość i stany emocjonalne łagodząc uczucie lęku i niepokoju. Waleriana zapobiega też zaburzeniom przewodu pokarmowego związanym ze stanami nerwowymi poprzez działanie rozkurczające na mięśnie gładkie.

Szyszki chmielu wykazują działanie wyciszające, uspokajające i ułatwia zasypianie.

Passiflora łagodzi stany lękowe i nadpobudliwość, działa uspokajająco, ułatwiając zasypianie.

Valused to lek wydawany bez recepty, który zawiera w swoim składzie 3 naturalne składniki, dzięki czemu działa silnie uspokajająco w stanach lęku, niepokoju, jednocześnie nie wywołując efektu uzależnienia.

Skład

1 kapsułka zawiera: suchy wyciąg z korzenia kozłka 60 mg, suchy wyciąg z szyszek chmielu 40 mg, suchy wyciąg z ziela męcznicy 40 mg. Substancje pomocnicze: olej sojowy oczyszczony, lecytyna sojowa, olej kokosowy uwodorniony, olej palmowy rafinowany, wosk żółty, żelatyna, glicerol, sorbitol (sucha pozostałość z 70% roztworu sorbitolu), dwutlenek tytanu E 171, tlenek żelaza czarny E172, tlenek żelaza żółty E172.

Dawkowanie

2 kapsułki 2 do 3 razy na dobę. Przy trudnościach w zasypianiu 2 do 3 kapsułek jednorazowo na pół godziny przed snem.

Działanie

Lek zawiera wyciągi z trzech surowców roślinnych: korzenia kozłka lekarskiego, szyszek chmielu oraz ziela męczennicy. Stosowany jest tradycyjnie w celu łagodzenia objawów w stanach napięcia nerwowego, jako środek uspokajający oraz w okresowych trudnościach w zasypianiu na tle nerwowym.

Wskazania

Stany napięcia i niepokoju (np. uczucie kołatania serca) związane z okresem przekwitania, wyczerpania nerwowego, nadpobudliwości, trudności w zasypianiu. Pomocniczo w nerwicy wegetatywnej (bolesne skurcze żołądka, kolka jelitowa, bolesne skurcze macicy).
Polecany dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.

Przeciwwskazania

Nie stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, w przypadku nietolerancji waleriany,

Nie stosować u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją fruktozy ze względu na zawartość sorbitolu

Nie stosować w razie stwierdzonej nadwrażliwości na orzeszki ziemne albo soję ze względu na zawartość oczyszczonego oleju sojowego

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Częste pytania

Lek Valused dedykowany jest użytkownikom dorosłym oraz dzieciom powyżej dwunastego roku życia. Przeznaczony jest dla osób, poszukujących naturalnej, opartej o sprawdzone, nieuzależniające składniki uspokajające. Podstawą składu leku Valused od Hasco-Lek jest korzeń waleriany, który wykazuje działanie uspokajające. Składnik leku Valused na depresję łagodzi wzmożoną pobudliwość, odczucie lęku oraz niepokoju. Stabilizuje stany emocjonalne, pozytywnie oddziałując na układ nerwowy

Valused noc jest produktem leczniczym, wspierającym spokojne zasypianie, eliminującym objawy stresu, w tym przewlekły stres, mogący powodować trudności w zasypianiu oraz wzmożoną pobudliwość układu nerwowego. Korzeń waleriany, zawarty w Valused odpowiedzialny jest za działanie uspokajające, łagodzące, minimalizujące odczucie lęku, niepokoju. Szyszki chmielu mają działanie wyciszające, uspokajające, ułatwiające zasypianie dlatego, jeśli zastanawiasz się, czy/lub Valused po jakim czasie działa, możesz mieć pewność, że niedługo po zastosowaniu, by ułatwić zasypianie. Passiflora natomiast łagodzi stany lękowe, zmniejsza nadpobudliwość, działa uspokajająco oraz ułatwia zasypianie. 

Lek Valused zalecany jest do zastosowania w sytuacjach zaburzeń nastroju, trudności z zasypianiem, przewlekłego stresu, odczuwania lęku, niepokoju, nadpobudliwości. Doskonale sprawdza się w przypadku nadpobudliwości, a także wtedy gdy zmagasz się ze stresem oksydacyjnym. Waleriana znana jest również z właściwości zapobiegania zaburzeniom przewodu pokarmowego, związanych ze stanami nerwowymi. Działa na rozkurcz mięśni gładkich, dlatego polecana jest w przypadku nerwobóli, w tym bólu brzucha, pojawiającym się przy stresie. Valused dawkowanie - 2 kapsułki 2-3 razy na dobę. Stosowanie leku bez recepty Valused skuteczne jest w sytuacjach przewlekłych problemów oraz w chwilach jednorazowego, silnego stresu lub niepokoju. Jeśli stosowanie nie przynosi efektu, warto skonsultować się z lekarzem, który wdroży leczenie po rozpoznaniu i postawieniu diagnozy. 

Preparat Valused adresowany jest do użytkowników dorosłych oraz dla młodzieży powyżej dwunastego roku życia. Przed zastosowaniem tego naturalnego, nieuzależniającego preparatu warto zapoznać się z informacjami producenta, zawartymi w dołączonej ulotce. Znajdziesz tam adnotacje, dotyczące korelacji Valused a serce, Valused a alkohol oraz niezbędne informacje, dotyczące stosowania. 

Kategoria

Postać

Stosowanie

Stany napięcia i niepokoju (np. uczucie kołatania serca) związane z okresem przekwitania, wyczerpania nerwowego, nadpobudliwości, trudności w zasypianiu. Pomocniczo w nerwicy wegetatywnej (bolesne skurcze żołądka, kolka jelitowa, bolesne skurcze macicy).Polecany dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.

Działanie

Lek zawiera wyciągi z trzech surowców roślinnych: korzenia kozłka lekarskiego, szyszek chmielu oraz ziela męczennicy. Stosowany jest tradycyjnie w celu łagodzenia objawów w stanach napięcia nerwowego, jako środek uspokajający oraz w okresowych trudnościach w zasypianiu na tle nerwowym.

Kluczowy składnik

waleriana
chmiel

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Daria
Valused to taki raczej średniawy lek uspokajający. Ja jako osoba chora na nerwice lękową połączona z bezsennością uważam że jest to lek dobry na uspokojenie się w ciągu dnia. Oczywiście ataku nerwicy nie uspokoi ale lekkie nerwy tak. Ja po 3 tabletkach Valusedu się nawet w miarę uspokajam ale nie do końca wiadomo. Mój mąż uważa że to średni lek, jedna tabletka dla niego to za mało musi wziąć dwie na stres mimo że nie choruje na nerwicę ani nic z chorób psychicznych związanych ze stresem.

ocena ocena ocena ocena ocena
Agnieszka
skuteczny na problemy z zaśnieciem

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem