zdjecie zdjecie

Mucoangin 0,02g 20 tabletek do ssania

Producent Boehringer Ingelheim
Pojemność 20 szt.
Postać Tabletki do ssania
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

1 tabletka zawiera: - substancja czynna: chlorowodorek ambroksolu 20 mg, - substancje pomocnicze: sorbitol 1373,5 mg; sól sodowa sacharyny 0,5 mg; Macrogol 6000 30 mg; talk 60 mg; sproszkowany naturalny aromat miętowy 16 mg.

Wskazania

Mucoangin to lek, który szybko i wysoce skutecznie zmniejsza dolegliwości związane z ostrym stanem zapalnym gardła.

Działanie

Mucoangin zawiera ambroksol, substancję czynną, która w kontakcie z błoną śluzową jamy ustnej i gardła hamuje przewodzenie bólu. Mucoangin wykazuje działanie, którego mechanizm podobny jest do leków miejscowo znieczulających - jednak stosowanie preparatu Mucoangin pozbawione jest wielu działań niepożądanych, które mogą być związane ze stosowaniem niektórych leków miejscowo znieczulających. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatu Mucoangin potwierdzono w badaniach klinicznych, w tym w badaniach randomizowanych z podwójnie ślepą próbą, kontrolowanych placebo. Mucoangin to: - szybki efekt przeciwbólowy – nawet w ciągu 5 minut od zażycia tabletki, - długotrwały efekt przeciwbólowy - trwający do 3 godzin.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci od ukończenia 12 rż.: ssać po 1 tabl. do 6 razy dziennie.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Mucoangin 0,02g 20 tabletek do ssania

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.