Glucarb o smaku truskawkowym 17 pastylek

cena
3,88 zł
Ilość:
Producent Polfa Tarchomin
Pojemność 17 szt.
Postać leku Pastylki
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

(4 pastylki) zawierają: 12mg witaminy C; 0,17mg tiaminy; 0,21mg ryboflawiny; 0,21mg witaminy B6; 0,9mg kwasu pantotenowego.

Wskazania

Glucarb środek spożywczy dla osób z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów (cukrzyca) zawierający cukier gronowy (d-glukozę) i witaminy. Produkt zawiera witaminę C i witaminy z grupy B oraz cukier gronowy - dekstrozę (D-glukoza), która dostarcza energię, szybko i efektywnie, przywracając poziom cukru we krwi do wartości prawidłowych.

Działanie

zwiększone zapotrzebowanie organizmu na glukozę i witaminy. Do stosowania w diecie osób z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów - pomocniczo w hipoglikemii (szczególnie w stanach zwiększonego wysiłku fizycznego, ciąży, po operacjach z resekcją żołądka).

Dawkowanie

spożywać 8-10 pastylek dziennie, w dwóch porcjach po 4-5 pastylek w odstępie 10 minut, aż do przywrócenia glikemii do wartości prawidłowych.

 

Opinie o Glucarb o smaku truskawkowym 17 pastylek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Glucarb o smaku truskawkowym 17 pastylek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.