Fenspogal syrop 2 mg/1ml 150 ml

cena
12,77 zł
Ilość:
Producent FSP Galena
Pojemność 150 ml
Postać leku Syrop
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Substancją czynną leku jest fenspirydu chlorowodorek. 1 ml syropu zawiera 2 mg fenspirydu chlorowodorku. Inne składniki leku to: sacharoza, glicerol, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, aromat bananowy, woda oczyszczona.

Wskazania

Fenspogal stosuje się w leczeniu objawowym (kaszel i odkrztuszanie) w przebiegu chorób zapalnych oskrzeli i płuc.

Działanie

Syrop Fenspogal zawiera fenspirydu chlorowodorek, który ma właściwości przeciwzapalne i rozkurczające oskrzela.

Dawkowanie

Zazwyczaj stosowana dawka leku Fenspogal, to: 

* Dzieci w wieku powyżej 2 lat: 4 mg/kg masy ciała na dobę, tj.: 

− o masie ciała poniżej 10 kg: 10 do 20 ml syropu na dobę; 

− o masie ciała powyżej 10 kg: 30 do 60 ml syropu na dobę. 

* Dorośli: 45 do 90 ml syropu na dobę w dawkach podzielonych.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o Fenspogal syrop 2 mg/1ml 150 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Fenspogal syrop 2 mg/1ml 150 ml kupili także:

LogIQ (LN) Sprawny umysł 60 kapsułek

Bacopa monnieri oprócz wspomagania procesów poznawczych jest powszechnie znanym antyoksydantem, stymuluje procesy intelektualne i wspomaga zapamiętywanie. Ze względu na swe właściwości roślina ta często stosowana jest w regeneracji po udarach i wylewach oraz podtrzymuje funkcje mentalne u osób dotkniętych chorobą Alzheimera czy demencją.

LogIQ (LN) to naturalny preparat będący suplementem diety, który w swoim składzie zawiera wyciągi roślinne wspomagające koncentrację i poprawiające sprawność intelektualną. 

Eye Q preparat na koncentrację 400 kapsułek

Eye q to suplement zawierający odpowiednio zbilansowane kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA, DHA) oraz omega-6 (GLA) z dużą zawartością EPA. 

Omega-3 DHA (kwas dokozaheksaenowy) to istotny składnik budulcowy tkanki nerwowej, zwłaszcza błon komórkowych neuronów. Kwas omega-3 EPA hamuje fosfolipazę, zapobiegając uwalnianiu DHA. EPA może przekształcać się w DHA i ulec wbudowaniu w błonę komórkową, ma też wpływ na przekazywanie sygnałów komórkowych pomiędzy komórkami nerwowymi 

Ważnym źródłem omega-3 w diecie są tłuszcze ryb morskich: halibut, makrela, śledź, szprot, łosoś atlantycki, sardynka oraz  słodkowodnych takich jak pstrąg, sum, węgorz. Dodatkowym źródłem tych kwasów jest siemię lniane, olej lniany, jaja, orzechy włoskie, olej rzepakowy, algi

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.