Ci-tri-Mag Forte 60 tabletek

Nowa cena
cena
4,98 zł
Ilość:
Producent Genexo
Pojemność 60 tab.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

2 tabletki: celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), cytrynian trójmagnezowy 120mg, sól sodowa karboksymetylocelulozy (substancja wypełniająca), hydroksypropylomety-Joceluloża (substancja glazurująca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbryla-jąca), dwutlenek krzemu, (substancja przeciwzbrylająca), glikol polietylenowy (substancja glazurująca), poliwinylopirolidon (substancja glazurująca), sukraloza (substancja słodząca), chlorowodorek pirydoksyny, dwutlenek tytanu (barwnik), kwas stearynowy (substancja przeciwzbfylająca), cholekalcyferol

Wskazania

Stosuje się w celu uzupełnienia diety w magnez, witaminę B6 oraz witaminę D3 w okresach intensywnego wysiłku fizycznego i umysłowego, a także w przypadkach wzmożonego stresu i zmęczenia.

Działanie

Ci-Tri-Mag Forte to suplement diety zawierający składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie mięśni (magnez i witamina D3) i układu nerwowego (magnez i witamina B6).Cytrynian trójmagnezowy charakteryzuje się wysoką wchłanialnością z przewodu pokarmowego w porównaniu z innymi solami magnezu1. Jednocześnie tabletka CI-TRI-MAG FORTG została wykonana w technologii RGD (Rapid Gastro Dissolution), dzięki czemu szybko się rozpada uwalniając jony magnezu już w górnym odcinku przewodu pokarmowego.

Dawkowanie

2 tabletki jednorazowo

Ci-tri-Mag Forte 60 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Ci-tri-Mag Forte 60 tabletek kupili także:

Singularis Witamina C Powder 100% Pure - 100% czystej naturalnej witaminy C w proszku 100g

Suplement diety WITAMINA C POWDER 100% PURE to możliwie najczystrza forma witaminy c bez dodatków konserwantów, barwników czy substancji przeciwzbrylających.

• pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego,

• wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym,

• przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia,

• wspiera utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego,

• zwiększa wchłanianie żelaza,

• pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,

• pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania dziąseł i zębów,

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.