Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 10

Producent Aflofarm
Adres

ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Pojemność 60 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

Calominal, tabletki, 60 szt. – wyrób medyczny, którego składniki wspomagają redukcję masy ciała oraz pomagają kontrolować wagę ciała. Produkt pomaga redukować ilość tłuszczów wchłanianych z pożywienia. Produkt przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.

Zawartość opakowania

Celuloza, chitozan, poliwinylopirolidon, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Charakterystyka produktu

Calominal jest produktem, którego składniki pomagają zmniejszyć ilość tłuszczów, które są wchłaniane z pożywienia oraz wspomaga redukcję kalorii które są dostarczane do organizmu. Produkt redukuje ilość cholesterolu wchłanianego wraz z jedzeniem. Preparat umożliwia kontrolę wagi oraz masy ciała.

Chitozan pomaga wiązać lipidy.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki.

Przy redukcji masy ciała należy przyjmować 2 razy dziennie 2 tabletki.

Przy kontroli wagi ciała należy przyjmować 2 razy dziennie 1 tabletkę.

Tabletkę należy popić 250 ml wody. Podczas suplementacji preparatem należy wypijać 2-3 litry wody dziennie oraz stosować aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie.

Produkt należy przyjmować przy 2 posiłkach dziennie. Jeden posiłek powinien zawierać wysokowartościowe oleje i tłuszcze dla zachowania odpowiedniego wchłaniania witamin A, D, E, K.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Produkt nie może być stosowany przez osoby z alergią na skorupiaki, ryby, mięczaki lub jakikolwiek składnik preparatu.
Podczas ciąży lub karmienia piersią należy zaniechać z prowadzenia redukcji masy ciała bądź prowadzić ją pod kontrolą lekarza.
Preparat nie może być stosowany u dzieci poniżej 3. roku życia.
Dzieci powyżej 3 roku życia i młodzież mogą stosować produkt po konsultacji z lekarzem. Osoby po 80 roku życia powinny zaniechać redukcji masy ciała bez zalecenia lekarza. 
Środek nie może być stosowany u osób z BMI poniżej 18,5.
Konsultacji z lekarzem wymaga stosowanie Calominal u osób z zaburzeniami trawienia, zaburzeniami przemiany materii, przyjmujących leki zmniejszające perystaltykę jelit.
Calominal nie może być przyjmowany z lekami lipofilowymi. W przypadku stosowania leków należy zachować 4 godzinny odstęp między przyjęciem leków, a produktu Calominal.
Stosowanie leków hipolemizujących oraz Calominal powinno być skonsultowane z lekarzem.
Produkt może wiązać tylko tłuszcze.
Podczas stosowania preparatu mogą wystąpić zaparcia, które powstają na skutek podaży zbyt małej ilości płynów. Jeśli zaparcia będą uporczywe należy zasięgnąć porady lekarza.
W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na składnik produktu należy zaprzestać stosowania produktu i skontaktować się z lekarzem. Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić przed dziećmi, wilgocią i światłem.

Szczegółowe informacje nt. bezpieczeństwa stosowania znajdują się na ulotce/instrukcji dołączonej do wyrobu medycznego.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Kluczowy składnik

chitosan

Rejestracja

wyrób medyczny

Dominika
Nie polecam, producent próbuje ludziom wcisnąć coś, co nie ma prawa wyleczyć z nadwagi. Po pierwsze, w ogóle lekiem nie jest, tylko wyrobem medycznym, a po drugie ma bardzo mało substancji czynnej. Ja niestety dałam się nabrać, brałam tabletki przez

Maria
Będę testowała, mam nadzieję, że spełni oczekiwania

GRAŻYNA
SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA

Jacek
Zgodne z oczekiwaniami.

Dorota
Super

natalia
są dobrej jakości

Magda
Bardzo dobry produkt.

Ela
Stosuję od miesiąca, dam znać po 3 jak przeszłam kurację, ale zapowiada się super!

Mirek
Moim zdaniem środek jest ciekawy i warto się nim zainteresować. Cena także jest atrakcyjna.

Pola
calominal działa, ale tylko wtedy kiedy dołączam aktywność fizyczną i odpowiednią dietę. nie ma się zresztą co dziwić przecież sam suplement nie jest w stanie spalić naszej tkanki tłuszczowej tylko ewentualnie wspomóc ten proces. calominal opinie ma też dobre wśród moich koleżanek, które tak jak ja oczekiwania mają racjonalne. calominal cena też jest ok w porównaniu z innymi produktami tej grupy. ogólne polecam produkty zawierające garcinia cambogia gdyż mam z nimi dobre i zadawalające efekty w postaci utraty wagi.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.