Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Decont
Adres


Pojemność 50ml
Postać Spray
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Preparat biobójczy, ma dopuszczenie do obrotu wydane przez Ministra Zdrowia, został przebadany zgodnie z normami europejskimi.

Wskazania

Shoes-te stosujemy do produktów, które chętnie przyswajają grzyby i bakterie.

Zastosowanie: buty codzienne, casualowe, szpilki, sportowe, treningowe, snowboardowe i narciarskie, łyżwy i rolki, buty do wake, robocze, motocyklowe, kaski, odzież motocyklowa, ochraniacze, stabilizatory.

Działanie

Działanie produktu utrzymuje się co najmniej 48h. Sugeruje się zastosowanie preparatu po każdorazowym użyciu butów / kasku / ochraniaczy itp.

Dawkowanie

Spryskujemy buty wewnątrz, aż będą lekko wilgotne. W przypadku kiedy jest możliwość wyjęcia wkładek, preparat nanieść bezpośrednio na wkładki i do wnętrza obuwia. Nie stosować bezpośrednio na stopy!

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Shoes-te stosujemy do produktów, które chętnie przyswajają grzyby i bakterie. Zastosowanie: buty codzienne, casualowe, szpilki, sportowe, treningowe, snowboardowe i narciarskie, łyżwy i rolki, buty do wake, robocze, motocyklowe, kaski, odzież motocyklowa, ochraniacze, stabilizatory.

Działanie

Działanie produktu utrzymuje się co najmniej 48h. Sugeruje się zastosowanie preparatu po każdorazowym użyciu butów / kasku / ochraniaczy itp.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.