Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent SiroScan
Adres


Pojemność 5ml
Postać Serum
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

MyCosan Grzybica paznokci serum 5 ml Skład

Woda, przesącz fermentowanego żyta, glikol pentylenowy, izosorbid dimetylu, hydroksyetyloceluloza

MyCosan Grzybica paznokci serum 5 ml Wskazania

Mycosan grzybica paznokci jest wyjątkowym bio-aktywnym blokerem grzybówą, który oferuje konsumentom nietoksyczną i bezpieczną alternatywę do skutecznego leczenia infekcji grzybicy paznokci.

MyCosan Grzybica paznokci serum 5 ml Działanie

Mycosan Grzybica Paznokci jest preparatem pierwszego rzutu służącym do zwalczania ograniczonej, powierzchownej grzybicy paznokci palców i paluchów.

Mycosan Grzybica Paznokci wykazuje wysoką skuteczność:

jego celowane działanie szybko zatrzymuje rozwój najczęściej występujących grzybów, które odpowiadają za grzybicę paznokci;

wnika w strukturę paznokcia i stabilizuje ją – paznokieć regeneruje się i jest chroniony;

stworzenie bariery ochronnej pomaga uniknąć szerzenia się zakażenia na inne obszary.

MyCosan Grzybica paznokci serum 5 ml Dawkowanie

Dawkowanie

Preparat mogą stosować tylko dorośli i dzieci powyżej 4. roku życia. Przed użyciem umyć i osuszyć paznokcie, a tam, gdzie to konieczne, usunąć wszystkie ślady lakieru do paznokci.

Zwalczanie ostrego zakażenia

Zdjąć nakrętkę i delikatnie nakładać preparat Mycosan Grzybica Paznokci za pomocą aplikatora z pędzelkiem na zewnętrzną i wewnętrzną stronę uszkodzonego paznokcia 2 razy dziennie przez minimum 4 tygodnie bez przerwy. Następnie nakładać preparat raz dziennie, aż paznokieć odzyska zwyczajny wygląd.

Co tydzień obcinać paznokcie i usuwać możliwie najwięcej fragmentów oddzielonego paznokcia. Spiłować nadmiar pogrubiałej tkanki z zakażonego obszaru. Używać 1 pilnika na 1 paznokieć (i tylko raz, aby zapobiec szerzeniu się zakażenia).

Zapobieganie zakażeniu

Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia otaczających paznokci, nakładać preparat Mycosan Grzybica Paznokci raz dziennie na zdrowe paznokcie, znajdujące się w pobliżu paznokci zakażonych grzybicą.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Mycosan grzybica paznokci jest wyjątkowym bio-aktywnym blokerem grzybówą, który oferuje konsumentom nietoksyczną i bezpieczną alternatywę do skutecznego leczenia infekcji grzybicy paznokci.

Działanie

Mycosan Grzybica Paznokci jest preparatem pierwszego rzutu służącym do zwalczania ograniczonej, powierzchownej grzybicy paznokci palców i paluchów. Mycosan Grzybica Paznokci wykazuje wysoką skuteczność: jego celowane działanie szybko zatrzymuje rozwój najczęściej występujących grzybów, które odpowiadają za grzybicę paznokci; wnika w strukturę paznokcia i stabilizuje ją – paznokieć regeneruje się i jest chroniony; stworzenie bariery ochronnej pomaga uniknąć szerzenia się zakażenia na inne obszary.

Renata
Nie wiem dopiero zaczynam kurację

Aleksandra
Już po 3 tygodniach codziennego stosowania preparatu mycosan widzę poprawę. Zmiany grzybiczne ustępują, a płytka paznokcia staje się gładka. Preparat mycosan ma same pozytywne opinie w internecie, ponieważ jest naprawdę skuteczny, łatwo się go aplikuje i co najważniejsze nie jest zbyt drogi. Wcześniej stosowałam lakiery, odżywki, dezodoranty, ale tylko preparat mycosan grzybica paznokci serum 5 ml mi pomógł. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.