zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Vitamed
Adres


Pojemność 4ml
Postać Sztyft
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Nailner sztyft do leczenia grzybicy paznokci 2w1 4 ml Skład

Lakier Nailner® 2w1: mleczan etylu, gliceryna, woda, kwas mlekowy, resacetofenon, kwas cytrynowy.

Nailner sztyft do leczenia grzybicy paznokci 2w1 4 ml Wskazania

Nailner to linia preparatów do leczenia grzybicy paznokci. Przynoszą widoczny efekt w krótkim czasie. Opatentowany system transportu substancji czynnych umożliwia przenikanie składników przez twardą keratynę paznokcia, aż do jego łożyska i zwalczanie infekcji grzybiczej.

Nailner sztyft do leczenia grzybicy paznokci 2w1 4 ml Działanie

  • Tworzą warunki niekorzystne dla rozwoju grzybów (obniżając pH, hamują keratynazę i eliminują dermatofity)
  • Zabezpieczają nowo odrośnięty paznokieć przed zakażeniem
  • Nie wymagają specjalnego przygotowania paznokcia przed zastosowaniem (spiłowania, czyszczenia)
  • Zostały przebadane klinicznie
  • Skuteczne rozwiązanie na grzybicę paznokci w postaci sztyftu
  • Szybko widoczny efekt: Lakier Nailner 2w1 rozjaśnia płytkę paznokciową

Nailner sztyft do leczenia grzybicy paznokci 2w1 4 ml Dawkowanie

Przed każdą aplikacją należy zmyć lakier kosmetyczny i oczyścić paznokieć. Nie ma konieczności piłowania płytki paznokcia przed użyciem preparatu. Stosować dwa razy dziennie przez pierwsze 4 tygodnie, a następnie raz dziennie do czasu wyrośnięcia zdrowego paznokcia w miejsce zniszczonego przez grzybicę. Preparat należy aplikować na całą powierzchnię paznokcia, również na jego spodnią część. .

Preparat Nailner można także stosować profilaktycznie. W celu zapobiegania zakażeniom grzybiczym paznokci należy używać raz dziennie. .

W przypadku stosowania zestawu Lakier Nailner Kolor, najpierw należy zastosować lakier leczniczy, następnie oddychający lakier kosmetyczny.

Zestaw lakierów do leczenia i malowania paznokci Nailner® Kolor należy stosować następująco:

  • Krok 1: Nanieść lakier leczniczy Nailner® na zmienione chorobowo paznokcie. Profilaktycznie można go również stosować na zdrowe paznokcie (butelka z przezroczystym lakierem).
  • Krok 2: Dodatkowo można pomalować paznokcie kosmetycznym lakierem oddychającym Nailner®, który maskuje przebarwienia i uszkodzenia oraz nadaje paznokciom estetyczny wygląd (butelka z kolorowym lakierem). Można pomalować nim również zdrowe paznokcie.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Nailner to linia preparatów do leczenia grzybicy paznokci. Przynoszą widoczny efekt w krótkim czasie. Opatentowany system transportu substancji czynnych umożliwia przenikanie składników przez twardą keratynę paznokcia, aż do jego łożyska i zwalczanie infekcji grzybiczej.

Działanie

Tworzą warunki niekorzystne dla rozwoju grzybów (obniżając pH, hamują keratynazę i eliminują dermatofity) Zabezpieczają nowo odrośnięty paznokieć przed zakażeniem Nie wymagają specjalnego przygotowania paznokcia przed zastosowaniem (spiłowania, czyszczenia) Zostały przebadane klinicznie Skuteczne rozwiązanie na grzybicę paznokci w postaci sztyftu Szybko widoczny efekt: Lakier Nailner 2w1 rozjaśnia płytkę paznokciową

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.