Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 7ml
Postać Żel
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Undofen Terapia 3w1 żel na grzybicę paznokci 7 ml Opis

Wyrób medyczny Undofen Żel Terapia 3w1 Grzybica Paznokci to preparat na grzybicę paznokci w postaci łatwego do samodzielnego nakładania żelu. Undofen znajduje zastosowanie w przypadku grzybicy paznokci zarówno stóp, jak i dłoni. Produkt wzbogacony został o składnik o nazwie 1,5-pentanodiol, który ma właściwości wiążące wodę, nawilżające i przeciwdrobnoustrojowe.. Ten spe-cjalistyczny środek na grzybicę paznokci posiada też w składzie ekstrakt z liści bylicy bożego drzewka oraz glicerynę, co z kolei sprzyja regeneracji i odżywieniu płytki paznokcia oraz powoduje, że staje się ona o wiele mocniejsza. 

Undofen Terapia 3w1 żel na grzybicę paznokci 7 ml Skład

Woda, gliceryna, 1,5-pentanodiol, glikol propylenowy, dimetikon, uwodorniony olej rycynowy polioksyetylenowany 40 molami tlenku etylenu, karbomer, wodorotlenek sodu, ekstrakt z liści/łodyg  bylicy bożego drzewka (Artemisia abrotanum).

Undofen Terapia 3w1 żel na grzybicę paznokci 7 ml Wskazania

Żel na grzybicę paznokci Undofen zaleca się do miejscowego leczenia grzybicy paznokci od łagodnej do umiarkowanej postaci. 

Undofen Terapia 3w1 żel na grzybicę paznokci 7 ml Działanie

Undofen Żel Terapia 3w1 Grzybica Paznokci to wyrób medyczny, który: Leczy grzybicę pa-znokci - dzięki opatentowanej formule, która tworzy nieprzyjazne mikro środowisko do roz-woju grzybicy paznokci wywołanej np. przez dermatofity.

działa na każdy rodzaj grzybicy paznokci,

wspomaga regenerację płytki paznokcia – czyli odżywia ją, nawilża i wzmacnia,

powstrzymuje rozwój grzybicy –  tworząc niekorzystne środowisko dla grzybów

zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się infekcji grzybiczej - tworząc powłokę ochronną , która zmniejsza ryzyko zakażenia innych paznokci

Po zakończeniu terapii możemy dodatkowo zauważyć następujące korzystne zmiany:

paznokcie wyraźnie silniejsze, bez skłonności do kruszenia, łamania, pękania czy rozdwajania,

wyraźnie wygładzona płytka paznokcia,

zanik przebarwień na paznokciach. 

Undofen Terapia 3w1 żel na grzybicę paznokci 7 ml Dawkowanie

Grzybica paznokci to niezwykle szybko rozwijająca się infekcja. Aby ją powstrzymać, stosowanie preparatu na grzybicę paznokci należy rozpocząć w momencie zauważenia jej pierwszych objawów. Undofen Żel Terapia 3w1 należy stosować bezpośrednio na zmieniony chorobowo paznokieć przez okres co najmniej 4 tygodni. Początkowo zaleca się stosowanie środka dwa razy dziennie. W momencie, gdy zauważymy wyraźną poprawę wyglądu paznokci, możemy stosować nasz żel na grzybicę paznokci tylko raz dziennie. 

Leczenie kontynuować aż nowy, zdrowy paznokieć całkowicie odrośnie (może to potrwać do 12 miesięcy). Okres leczenia jest indywidualny i zależy od początkowego nasilenia objawów. Ważne jest, aby nie skończyć leczenia zbyt wcześnie, aby zapobiec nawrotom. Jeśli po 8 tygodniach nie nastąpi poprawa, rozważ alternatywne leczenie i / lub skontaktuj się z lekarzem w celu uzyskania porady.

Preparat należy nakładać na czyste i suche, niepolakierowane, oczyszczone paznokcie (bez pozostałości zmywacza do paznokci).

Następnie przekręcamy aplikator w pozycję „ON” i nakładamy cienką warstwę żelu na całą powierzchnię chorego paznokcia. Krok trzeci to dokładne wtarcie środka w cały paznokieć oraz odczekanie kilku minut do wyschnięcia żelu. Nadmiar można usunąć chusteczką lub płatkiem kosmetycznym. Po zakończeniu zabiegu należy dokładnie oczyścić aplikator oraz przełączyć go w tryb „OFF”. 

W okresie leczenia nie należy stosować żadnych innych preparatów, takich jak lakiery do paznokci, zasypki, spraye itp., ponieważ może to wpłynąć na skuteczność produktu. 

Undofen Terapia 3w1 żel na grzybicę paznokci 7 ml Przeciwwskazania

Preparatu nie należy stosować, jeżeli:

posiadasz otwarte rany,

w trakcie stosowania pojawiła się reakcja alergiczna lub wystąpił stan zapalny.

Kategoria

Uroda

Postać

Stosowanie

Żel na grzybicę paznokci Undofen zaleca się do miejscowego leczenia grzybicy paznokci od łagodnej do umiarkowanej postaci. 

Działanie

• Undofen Żel Terapia 3w1 Grzybica Paznokci to wyrób medyczny, który: Leczy grzybicę pa-znokci - dzięki opatentowanej formule, która tworzy nieprzyjazne mikro środowisko do roz-woju grzybicy paznokci wywołanej np. przez dermatofity. • działa na każdy rodzaj grzybicy paznokci, • wspomaga regenerację płytki paznokcia – czyli odżywia ją, nawilża i wzmacnia, • powstrzymuje rozwój grzybicy –  tworząc niekorzystne środowisko dla grzybów • zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się infekcji grzybiczej - tworząc powłokę ochronną , która zmniejsza ryzyko zakażenia innych paznokci Po zakończeniu terapii możemy dodatkowo zauważyć następujące korzystne zmiany: • paznokcie wyraźnie silniejsze, bez skłonności do kruszenia, łamania, pękania czy rozdwajania, • wyraźnie wygładzona płytka paznokcia, • zanik przebarwień na paznokciach. 

Dla kogo

mężczyzna kobieta

Problem

uszkodzona płytka paznokcia

Wiek

Bez ograniczeń

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.