zdjecie zdjecie

Scholl Preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml

cena
39,54 zł
Ilość:
Producent Scholl
Pojemność 3,8ml
Postać Płyn
Informacja WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Scholl Preparat na grzybicę paznokci to unikalny preparat, którego skuteczność została potwierdzona naukowo. Preparat jest dyskretny i łatwy w użyciu, a jego specjalnie opracowana receptura penetruje paznokieć, by zniszczyć grzybicę paznokci w miejscu ich powstawania. Preparat pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji oraz chroni przed nawrotami zakażenia. Może być stosowany do samodzielnej terapii w domu. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Skład

Aqua, isopropanol, glycerine, citric acid, urea, d-panthenol, xanthan gum, sodium benzoate, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate (antioxidant).

Wskazania

Zwalczanie grzybicy paznokci, profilaktyka przeciwgrzybicza.

Działanie

- Widoczne rezultaty już w kilka tygodni
- Zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji oraz nawrotom zakażenia
- Niszczy 99,9% grzybów powodujących grzybice paznokci

Przeciwwskazania

Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Po użyciu starannie dokręcić nakrętkę w celu zamknięcia opakowania. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji nigdy nie stosuj tego samego pilniczka dwa razy. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na otwarte rany ani an uszkodzoną lub podrażnioną skórę, a także w przypadku jakichkolwiek innych schorzeń stóp.

Opinie o Scholl Preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml

Sławek

Pomógł mi zwalczyć grzybicę, której nabawiłem się po basenie. Super produkt. Działa i warto zakupić, jeśli macie podobny problem.

Lesław

W przypadku moich problemów z grzybicą okazał się pomocny. Preparat zdecydowanie jest wart zainteresowania się nim.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.