zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Medana Pharma
Adres


Pojemność 4g
Postać Lakier
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

Pirolam Lakier -  leczniczy lakier do paznokci , jest lekiem przeciwgrzybiczym do stosowania miejscowego na paznokcie w przypadku grzybicy paznokci. Zawarta w leku substancja czynna - cyklopiroks, przenika przez płytkę paznokcia i działa przeciwgrzybiczo na grzyby powodujące grzybicę paznokci.

Skład

Każdy g lakieru zawiera 80 mg cyklopiroksu. Lakier do paznokci leczniczy. 

Wskazania

Grzybicze zakażenia paznokci. Produkt jest przeznaczony do leczenia łagodnych i umiarkowanych postaci grzybicy, obejmujących mniej niż 50% powierzchni paznokcia maksymalnie 4 z 10 paznokci. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat ze względu na brak wystarczających danych klinicznych. 

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Grzybicze zakażenia paznokci. Produkt jest przeznaczony do leczenia łagodnych i umiarkowanych postaci grzybicy, obejmujących mniej niż 50% powierzchni paznokcia maksymalnie 4 z 10 paznokci. 

Kluczowy składnik

cyklopiroks

Rejestracja

kosmetyk

Sebastian
Bardzo mi pomógł na problemy z grzybicą paznokcia. Poleciła mi siostra. Jest jednym z lepszych produktów, które próbowałem.

Zofia
Do zakupu przekonały mnie opinie i okazało się, że Pirolam to najlepszy produkt leczniczy na grzybicę paznokci. Jest skuteczny, już po miesiącu regularnego stosowania paznokcie wyglądały dużo lepiej i swobodnie mogłam założyć sandałki. Pirolam lakier jest wygodny w aplikacji, szybko się wchłania i jest bardzo wydajny. Cena dość wysoka ale produkt wart zakupu. Polecam!!!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.