Olimp Thermo Speed Extreme 120 kapsułek

Nowa cena
cena
46,89 zł
Ilość:
Producent Olimp Laboratories
Pojemność 120szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

2 kapsułki: Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%) 500mg - w tym EGCG Epigallocatechin Gallate 275mg, Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 334mg, Ekstrakt guarany (22%)  182mg - w tym kofeina 40mg, Kofeina 160mg, Ekstrakt pieprzu czarnego-Piperine (95%) 5mg, Tyrozyna 1000mg

Wskazania

Zalecany w czasie redukcji wagi ciała, osobom chcącym uzyskać beztłuszczową sylwetkę, w okresie pracy nad wyrobieniem masy mięśniowej lub konieczności utrzymania limitów wagowych (ważne w sportach sylwetkowych i wytrzymałościowych)

Działanie

Skoncentrowana formuła przyczynia się do nasilania procesów termogenezy Dzięki temu nagromadzona tkanka tłuszczowa zostaje użyta  w procesach cieplnych. Zapewnia osiągnięcie idealnej, beztłuszczowej sylwetki nadaje się na cięższe sesje treningowe ,a także podczas okresów przemęczenia, gdyż działa pobudzająco, zwiększa wytrzymałość organizmu. Produkt ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego i jednocześnie rozwój suchej masy mięśniowej

Dawkowanie

1 kapsułka 2 razy dziennie, 30 minut przed śniadaniem i obiadem

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu

Dodatkowe

Wielkość opakowania 120 kap

Olimp Thermo Speed Extreme 120 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Olimp Thermo Speed Extreme 120 kapsułek kupili także:

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

MAXON ACTIVE jest lekiem wskazanym do stosowania u dorosłych mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 i Wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe. Substancją czynną jest syldenafil, a jego podstawowym działaniem jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. 

MaxON Active poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety.


MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki
NOWOŚĆ
Maxigra Go 25mg na zaburzenia erekcji miętowy aromat 2 tabletki
Maxigra Go jest lekiem stosowanym w zdiagnozowanych przypadkach zaburzeń erekcji u mężczyzn, czyli w przypadkach impotencji rozumianej jako niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego.
Substancją czynną leku jest syldenafil, czyli silny selektywny inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Syldenafil wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe: wspiera rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, dzięki czemu zwiększa się napływ krwi w sytuacjach pobudzenia seksualnego. 
Maxigra Go poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn wyłącznie pod warunkiem uprzedniego podniecenia seksualnego. 
Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety. 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.