zdjecie zdjecie

Magsolvit B6 syrop 150 ml

Producent Filofarm
Pojemność 150ml
Postać Syrop
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Opis produktu

MAGSOLVIT B6 to suplement diety, który dostarcza organizmowi witaminę B6 i magnez. Dzięki temu wspomaga funkcjonowanie systemu nerwowego i pobudza organizm. Zapobiega skurczom mięśniowym.

Skład

5 ml syropu zawiera: 48 mg jonów magnezowych w postaci 623 mg magnezu glukonianu i 129 magnezu mleczanu, 5 mg pirydoksyny chlorowodorku

Wskazania

Zaleca się stosowanie preparatu w celu uzupełnienia w organizmie poziomu witaminy B6 i magnezu, wspomagania działania układu nerwowego, szczególnie u dzieci.

Działanie

Suplement diety charakteryzuje się złożonym składem. Uzupełnia w organizmie poziom witaminy B6 i magnezu dzięki czemu wspomaga działanie układu nerwowego. Preparat zwiększa wydolność psychofizyczną organizmu, korzystnie wpływa na procesy poznawcze i zwiększa odporność na stres. Ponadto zapobiega kurczliwości mięśniowej.

Dawkowanie

w profilaktyce niedoboru 5 do 10 ml syropu na dobę przed lub po posiłku, w pozostałych wskazaniach - wg zaleceń lekarza, nie stosować na czczo - może spowodować biegunkę !

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na składniki preparatu, hipermagnezemia o różnej etiologii, ciężka niewydolność nerek, blok przedsionkowo komorowy serca, znaczne niedociśnienie tętnicze, zaburzenia transmisji nerwowo-mięśniowej, preparatu nie należy stosować podczas biegunki.

Opinie o Magsolvit B6 syrop 150 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.