Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Intec Medical
Adres


Pojemność 1szt.
Dostępność

Spis treści:

Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka Opis

Inhalator kompresorowo - tłokowy VELUM przeznaczony jest do użytku dla pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Urządzenie wytwarza strumień powietrza, który przechodząc przez przewód powietrzny trafia do nebulizatora. Powietrze, po dotarciu do nebulizatora, przetwarza środek do inhalacji na łatwą do inhalacji mgiełkę. Z jednego urządzenia może korzystać kilka osób, ale każda z nich musi posiadać własny zestaw akcesoriów (przewód powietrza, nebulizator, końcówka do inhalacji).

Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka Skład

Wyposażenie:
-nebulizator (pojemnik do rozpraszania leku)
-przewód powietrza
-ustnik, filtry (5 szt.)
-maseczka dla dzieci i maseczka dla dorosłych

Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka Wskazania

Jest to urządzenie medyczne zaprojektowane w celu efektywnego inhalowania układu oddechowego środkami przepisanymi przez lekarza w przypadku zwalczania astmy, alergii, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (COPD) i innych schorzeń układu oddechowego.

Produkt przeznaczony jest do użytku dla pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt.

Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka Działanie

Urządzenie wytwarza strumień powietrza, który przechodząc przez przewód powietrzny trafia do nebulizatora. Powietrze, po dotarciu do nebulizatora, przetwarza przepisany środek na łatwą do inhalacji mgiełkę. 

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Stosowanie

Jest to urządzenie medyczne zaprojektowane w celu efektywnego inhalowania układu oddechowego środkami przepisanymi przez lekarza w przypadku zwalczania astmy, alergii, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (COPD) i innych schorzeń układu oddechowego. Produkt przeznaczony jest do użytku dla pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt.

Działanie

Urządzenie wytwarza strumień powietrza, który przechodząc przez przewód powietrzny trafia do nebulizatora. Powietrze, po dotarciu do nebulizatora, przetwarza przepisany środek na łatwą do inhalacji mgiełkę. 

Marta
na problemy z oddychaniem dla alergików, polecam

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.