zdjecie zdjecie

Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka

Producent Intec Medical
Pojemność 1szt.
Postać Urządzenie   Inhalator
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Inhalator kompresorowo - tłokowy VELUM przeznaczony jest do użytku dla pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Urządzenie wytwarza strumień powietrza, który przechodząc przez przewód powietrzny trafia do nebulizatora. Powietrze, po dotarciu do nebulizatora, przetwarza środek do inhalacji na łatwą do inhalacji mgiełkę. Z jednego urządzenia może korzystać kilka osób, ale każda z nich musi posiadać własny zestaw akcesoriów (przewód powietrza, nebulizator, końcówka do inhalacji).

Skład

Wyposażenie:
-nebulizator (pojemnik do rozpraszania leku)
-przewód powietrza
-ustnik, filtry (5 szt.)
-maseczka dla dzieci i maseczka dla dorosłych

Wskazania

Jest to urządzenie medyczne zaprojektowane w celu efektywnego inhalowania układu oddechowego środkami przepisanymi przez lekarza w przypadku zwalczania astmy, alergii, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (COPD) i innych schorzeń układu oddechowego.

Produkt przeznaczony jest do użytku dla pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt.

Działanie

Urządzenie wytwarza strumień powietrza, który przechodząc przez przewód powietrzny trafia do nebulizatora. Powietrze, po dotarciu do nebulizatora, przetwarza przepisany środek na łatwą do inhalacji mgiełkę. 

Dodatkowe


Opinie o Intec Velum inhalator kompresorowo tłokowy 1 sztuka

Marta

na problemy z oddychaniem dla alergików, polecam

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.