product-image
Medel Family Plus Elefante inhalator pneumatyczno tłokowy 1 sztuka [Baby Edition]
182.95 zł

Medel Family Plus Elefante inhalator pneumatyczno tłokowy 1 sztuka [Baby Edition]


5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Novamed

Novamed Sp. z o.o., ul. Traktorowa 143, 91-203 Łódź

Pojemność
1szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 182.95 zł

Dostępny, wysyłka w 24h.

minus

ilość

plus
182.95 zł

Dostawa za 0 zł
Metody płatności i dostawy
Zamów i opłać do 13:00, odbierz w waptece w 1h.

Opis

Inhalator Medel Family Plus Elefante z nebulizatorem Medel Jet Plus to inhalator stworzony z myślą o dorosłych i dzieciach. Atrakcyjny i pomysłowy design, pozwala na łatwą obsługę urządzenia. Zintegrowana rączka umożliwia przenoszenie inhalatora w bezpieczny sposób.

Nebulizator Medel Jet Plus umieszczany jest na zewnątrz obudowy inhalatora wyklucza to konieczności otwierania, instalowania oraz wyjmowania nebulizatora. Ponadto ilość leku w pojemniku łatwo kontrolować w trakcie inhalacji, która trwa tylko 5 minut dla 1,5 ml lekarstwa.

Skład

W zestawie znajduje się dodatkowo naklejka na inhalator, kredki oraz malowanki dla dzieci.

W zestawie z inhalatorem Medel Family Plus są, nebulizator Medel Jet Plus, ustnik, końcówka do nosa, przewód powietrzny, zamienne filtry powietrza, maska Medel Soft Touch dla dorosłych, Maska Medel Soft Touch dla dzieci 6m+, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim oraz wygodna i poręczna torba Medel do bezpiecznego przechowywania i transportowania akcesoriów.


Wskazania

Kolor

biały

Wymiary

18,8 x Ø 13,6 cm

Gwarancja

5 lat

MMAD (μm)

0,8 µm

Frakcja respirabilna

92,6%

Tryb pracy

przerywany

Głośność

52 dBA

Przepływ maksymalny ( /min)

5,1 l/min

Ciśnienie maksymalne (bar)

2,2 bar

Minimalna pojemność nebulizatora

2 ml

Maksymalna pojemność nebulizatora

8 ml

Waga urządzenia

1,5 kg

Zasilanie

Sieciowe

Działanie

Wydajna i skuteczna terapia dróg oddechowych w Twoim domu z Inhalatorem Medel Family Plus
Frakcja respirabilna czyli przyswajalność mgiełki leku, w drogach oddechowych przy zastosowaniu nebulizatora  Medel Jet Plus wynosi aż 92,6 %.
Cząsteczka o wielkości 0,8  μm (MMAD) będzie docierała i  wchłaniała się najlepiej w dolnych drogach oddechowych.
Terapia przy użyciu  nebulizator Medel Jet Plus przyniesie ulgę i wyraźnie wspomoże leczenie u osób cierpiących na przewlekłe zapalenie płuc, POChP, ostre zapalenie oskrzeli i inne schorzenia dolnych dróg oddechowych.

Ultracichy kompresor z nowoczesnym systemem wyciszania dźwięku
W inhalatorze Medel Family Plus zastosowano system wyciszania dźwięku kompresora, umieszczono w nim najnowszej generacji konstrukcję z trzema łożyskami kulkowymi i dwoma zintegrowanymi tłumikami. Domownicy korzystający z inhalatora Medel Family Plus będą słyszeli 52dBA czyli tylko cichy dźwięk kompresora oraz wszelkie inne odgłosy w otoczeniu. Inhalowane dziecko lub maluch przebywający w pobliżu włączonego Family z łatwością zaakceptuje formę pracy inhalatora.

Maska Medel Soft Touch dla podniesienia komfortu inhalacji u dzieci i dorosłych
W zestawie akcesoriów dołączonych do inhalatora Medel Family Plus, znajdują się dwie maski Medel Soft Touch, dla dorosłych oraz dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Maseczki są zakończone miękką i przyjemną dla skóry uszczelką, która zapobiega podrażnieniom delikatnej skóry twarzy. Szczelnie przylegająca maska ma fundamentalne znaczenie  dla osób, które nie chcą lub nie mogą stosować ustnika.

Dla najmłodszych pacjentów maseczka jest jedynym rozwiązaniem, wystarczy, że dziecko będzie oddychało, a mgiełka z nebulizatora wraz z wdechem będzie kierowana do dróg oddechowych. Maski łatwo utrzymać w czystości, wystarczy umyć je w letniej wodzie z niewielkim dodatkiem płynu do naczyń, osuszyć i schować.

5 lat gwarancji
Inhalator Medel Family Plus  został objęty 5 letnią gwarancją, co daje każdej rodzinie pewność, że w razie nieprzewidzianych usterek, pozostaje pod opieką naszego serwisu.

Dawkowanie

Wspomagany wdechem nebulizator Medel Jet Plus charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wydajnością.
Został zaprojektowany z myślą o maksymalnym ograniczeniu utraty leku, w tym celu zastosowano system podwójnych zaworów.

W trakcie inhalacji, kiedy mgiełka aerozolu zostaje wytworzona z leku za pomocą kompresora,  a pacjent bierze wdech, jeden z zaworów pozostaje otwarty i uwalnia lek, co znacznie podnosi wydajność nebulizacji i minimalizuje utratę leku.

Po wydechu jeden zawór zamyka się, a drugi zawór nie pozwala na samowolne uwalnianie się mgiełki z nebulizatora, tym samym zapobiega ulatnianiu się leku.

Producent

Postać

Stosowanie

Kolor biały Wymiary 18,8 x Ø 13,6 cm Gwarancja 5 lat MMAD (μm) 0,8 µm Frakcja respirabilna 92,6% Tryb pracy przerywany Głośność 52 dBA Przepływ maksymalny ( /min) 5,1 l/min Ciśnienie maksymalne (bar) 2,2 bar Minimalna pojemność nebulizatora 2 ml Maksymalna pojemność nebulizatora 8 ml Waga urządzenia 1,5 kg Zasilanie Sieciowe

Działanie

Wydajna i skuteczna terapia dróg oddechowych w Twoim domu z Inhalatorem Medel Family PlusFrakcja respirabilna czyli przyswajalność mgiełki leku, w drogach oddechowych przy zastosowaniu nebulizatora  Medel Jet Plus wynosi aż 92,6 %.Cząsteczka o wielkości 0,8  μm (MMAD) będzie docierała i  wchłaniała się najlepiej w dolnych drogach oddechowych.Terapia przy użyciu  nebulizator Medel Jet Plus przyniesie ulgę i wyraźnie wspomoże leczenie u osób cierpiących na przewlekłe zapalenie płuc, POChP, ostre zapalenie oskrzeli i inne schorzenia dolnych dróg oddechowych.Ultracichy kompresor z nowoczesnym systemem wyciszania dźwiękuW inhalatorze Medel Family Plus zastosowano system wyciszania dźwięku kompresora, umieszczono w nim najnowszej generacji konstrukcję z trzema łożyskami kulkowymi i dwoma zintegrowanymi tłumikami. Domownicy korzystający z inhalatora Medel Family Plus będą słyszeli 52dBA czyli tylko cichy dźwięk kompresora oraz wszelkie inne odgłosy w otoczeniu. Inhalowane dziecko lub maluch przebywający w pobliżu włączonego Family z łatwością zaakceptuje formę pracy inhalatora. Maska Medel Soft Touch dla podniesienia komfortu inhalacji u dzieci i dorosłychW zestawie akcesoriów dołączonych do inhalatora Medel Family Plus, znajdują się dwie maski Medel Soft Touch, dla dorosłych oraz dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Maseczki są zakończone miękką i przyjemną dla skóry uszczelką, która zapobiega podrażnieniom delikatnej skóry twarzy. Szczelnie przylegająca maska ma fundamentalne znaczenie  dla osób, które nie chcą lub nie mogą stosować ustnika.Dla najmłodszych pacjentów maseczka jest jedynym rozwiązaniem, wystarczy, że dziecko będzie oddychało, a mgiełka z nebulizatora wraz z wdechem będzie kierowana do dróg oddechowych. Maski łatwo utrzymać w czystości, wystarczy umyć je w letniej wodzie z niewielkim dodatkiem płynu do naczyń, osuszyć i schować.5 lat gwarancjiInhalator Medel Family Plus  został objęty 5 letnią gwarancją, co daje każdej rodzinie pewność, że w razie nieprzewidzianych usterek, pozostaje pod opieką naszego serwisu.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Agnieszka
Gorąco polecam. Cichy, efektywny, maseczki znakomite. W zestawie jest końcówka do inhalacji nosa. Miałam już kilka innych, bo dzieciaczki non stop chore i ten zdecydowanie najlepszy.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem