Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

Żwirki i Wigury 16b, 02-092 Warszawa

Pojemność 15szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Baldivian Noc 441,35mg tabletki drażowane 15 sztuk Opis

Baldivian Noc to lek z naturalnym wyciągiem z korzenia waleriany (441,35 mg jako suchy wyciąg). Lek polecany jest do łagodzenia zaburzeń snu. Pomaga zasnąć i spać spokojnie. Poprawia długość i jakość snu.

Baldivian Noc 441,35mg tabletki drażowane 15 sztuk Skład

Otoczka cukrowa tabletki: sacharoza, talk, wapnia węglan, tytanu dwutlenek (E 171), guma arabska suszona rozpyłowo, szelak, Makrogol 6000, Capol 600 Pharma (wosk biały, wosk Carnauba, szelak, etanol), Powidon K 25, olej rycynowy oczyszczony, potasu diwodorofosforan, Indygotyna (E 132).
Substancją czynną leku jest wyciąg suchy z korzenia kozłka lekarskiego. Każda tabletka drażowana zawiera 441,35 mg wyciągu (jako suchy wyciąg) z Valeriana officinalis L., s.I., korzeń (co odpowiada 2,65 g - 3,27 g korzenia kozłka lekarskiego). Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 70% (V/V). Pozostałe składniki to: maltodekstryna, krzemionka koloidalna bezwodna, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian.

Baldivian Noc 441,35mg tabletki drażowane 15 sztuk Wskazania

Produkt leczniczy roślinny stosowany w łagodzeniu zaburzeń snu. Baldivian Noc jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.


Baldivian Noc 441,35mg tabletki drażowane 15 sztuk Działanie

Baldivian Noc to lek z naturalnym wyciągiem z korzenia waleriany wspomagający łagodzenie zaburzeń snu. Lek przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia.

Baldivian Noc to lek roślinny dostępny bez recepty oparty w 100% na naturalnej substancji czynnej (wyciąg z kozłka lekarskiego, popularnie określanego jako waleriana). Baldivian Noc zawiera wysoką dawkę waleriany w jednej tabletce (441,35 mg substancji czynnej). Wystarczy 1 tabletka zastosowana na 0,5 – 1 godziny przed snem, by poprawić jakość i czas snu. Nie uzależnia, nie powoduje osłabienia i senności w ciągu dnia

Baldivian Noc:

- poprawia jakość i czas snu
- nie powoduje uzależnienia
- nie powoduje osłabienia i senności w ciągu dnia

Baldivian Noc 441,35mg tabletki drażowane 15 sztuk Dawkowanie

Ten lek zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy wrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Dorośli, osoby w podeszłym wieku, młodzież w wieku powyżej 12 lat:
Zalecana dawka to 1 drażowana tabletka pół godziny do jednej godziny przed snem, jeśli to konieczne dodatkowo ta sama dawka (1 tabletka) w godzinach wieczornych.
Stosowanie u dzieci:
Ze względu na brak danych, leku Baldivian Noc nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat

Podanie doustne. Tabletkę należy połknąć w całości popijając ją odpowiednią ilością płynu, najlepiej szklanką wody. Lek można zażyć z posiłkiem lub niezależnie od posiłku.

Ze względu na stopniowe działanie korzenia kozłka lekarskiego, lek nie jest wskazany do interwencyjnego leczenia zaburzeń snu z powodu napięcia nerwowego. W celu osiągnięcia najlepszych efektów leczenia, zalecane jest kontynuowanie leczenia przez 2 – 4 tygodnie. Jeśli po 14 dniach stosowania nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.

Baldivian Noc 441,35mg tabletki drażowane 15 sztuk Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku Baldivian Noc jeśli pacjent ma uczulenie na wyciąg suchy z korzenia kozłka lekarskiego lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.

Baldivian Noc 441,35mg tabletki drażowane 15 sztuk Dodatkowe

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C.
Nie stosować tego leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku: po skrócie "Termin ważności (EXP)". Termin ważności oznacza ostatni dzień podanego miesiąca.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Produkt leczniczy roślinny stosowany w łagodzeniu zaburzeń snu. Baldivian Noc jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.

Działanie

Baldivian Noc to lek z naturalnym wyciągiem z korzenia waleriany wspomagający łagodzenie zaburzeń snu. Lek przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia. Baldivian Noc to lek roślinny dostępny bez recepty oparty w 100% na naturalnej substancji czynnej (wyciąg z kozłka lekarskiego, popularnie określanego jako waleriana). Baldivian Noc zawiera wysoką dawkę waleriany w jednej tabletce (441,35 mg substancji czynnej). Wystarczy 1 tabletka zastosowana na 0,5 – 1 godziny przed snem, by poprawić jakość i czas snu. Nie uzależnia, nie powoduje osłabienia i senności w ciągu dniaBaldivian Noc:- poprawia jakość i czas snu- nie powoduje uzależnienia- nie powoduje osłabienia i senności w ciągu dnia

Kluczowy składnik

waleriana

Rejestracja

lek

Agnieszka
Jako że można podawać już powyżej 12 roku życia dawałam ostatnio córce która strasznie się denerwowała przed jednym wydarzeniem i nie mogła spać. Były skuteczne.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.