zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Producent Qpharma
Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Saszetki
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

Respimer Netiflow, saszetki do płukania nosa i zatok – wyrób medyczny o fizjologicznej formule, przeznaczony do irygacji w zapaleniu zatok, nieżycie nosa (również alergicznym), astmie, mukowiscydozie oraz po zabiegach operacyjnych. Może być stosowany zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci powyżej 4. roku życia. Składniki aktywne wyrobu wspomagają oczyszczanie nosa i zatok, a tym samym pomagają zmniejszać uczucie zatkanego nosa i redukować ból oraz ucisk zatok.

Zawartość opakowania

Każda saszetka zawiera związek o jakości farmaceutycznej złożony z pięciu soli mineralnych oraz kompozycję mineralną tworząca roztwór podobny do płynu pozakomórkowego.

Charakterystyka produktu

Wyrób medyczny należy stosować w celu płukania jamy nosowej, odblokowania zatok lub ujść zatok, łagodzenia podrażnień błony śluzowej układu oddechowego, a także redukcji wydzieliny. Składniki wyrobu pomagają oczyszczać śluzówkę nosa i rozluźniać śluz. Dzięki temu wspomagają migawkowy ruch rzęsek, a co za tym idzie, naturalną eliminację nadmiernej wydzieliny, skrzepów oraz czynników zakaźnych. Wspierają również redukcję ciśnienia w zatokach i poprawę ich funkcjonowania.

Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Zapalenie zatok i nosa, nieżyt nosa, alergiczny nieżyt nosa, ogólna higiena i pielęgnacja po zabiegach chirurgicznych: 1 saszetkę produktu rozpuścić w 240 ml letniej, niegazowanej wody mineralnej. Stosować 1-3 razy dziennie w przypadku choroby lub 2-3 razy w tygodniu w przypadku higieny ogólnej

Ciężkie objawy choroby lub pielęgnacja w pierwszych dobach po operacjach chirurgicznych: 2 saszetki produktu rozpuścić w 240 ml letniej, niegazowanej wody mineralnej. Stosować raz dziennie przez 3-5 dni

Przed zastosowaniem produktu należy dokładnie zapoznać się z ulotką/instrukcją użycia dołączoną do wyrobu.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • W przypadku stosowania wyrobu u dzieci, zalecany jest nadzór osoby dorosłej.
  • Nie należy zastępować saszetek RESPIMER NetiFlow roztworami soli spożywczej.
  • Nie należy wykonywać irygacji samą niegazowaną wodą mineralną, bez dodatku saszetek, gdyż może to spowodować uczucie zatkanego nosa.
  • Saszetkę należy zużyć bezpośrednio po otwarciu.
  • Nie stosować po upływie terminu ważności.
  • Wyrób nie może być stosowany w przypadku krwawienia z nosa, całkowitego zablokowania nosa, infekcji ucha lub problemach z utrzymaniem równowagi.

Szczegółowe informacje nt. bezpieczeństwa stosowania znajdują się w ulotce/instrukcji użycia do wyrobu medycznego.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Kluczowy składnik

chlorek sodu wapń potas magnez

Rejestracja

wyrób medyczny inny wyrób medyczny

Sposób aplikacji

do nosa

dp0150
ok

dp0150
ok

dp0150
ok

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.