Paracetamol syrop 100 ml GALENA

cena
4,49 zł
Ilość:
Producent FSP Galena
Pojemność 100 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

5 ml syropu (1/3 miarki ) zawiera 120 mgParacetamolum (paracetamolu).

Wskazania

Ból różnego pochodzenia o małym i średnim nasileniu (ból głowy, zębów, mięśni, stawów, bóle miesiączkowe, nerwobóle i inne). Gorączka w przeziębieniach i stanach grypopodobnych.

Działanie

Paracetamol Galena jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym w postaci syropu, przeznaczonym głównie dla dzieci.

Dawkowanie

Zalecana dawka u dzieci wynosi 10 do 15 mg/ kg mc. co 4 godz. do 4 razy na dobę. Przykładowo: od 2 lat do 6 lat od 120 mg do 240 mg (od 5 do 10 ml), od 6 lat do 12 lat od 240 mg do 480 mg (od 10 do 20 ml), U dzieci w wieku do 2 lat tylko na zalecenie lekarza. Maksymalna dawka dobowa u dzieci wynosi 65 mg/kg mc. U dorosłych preparat Paracetamol Galena stosuje się w dawkach 0,3 g do 1,0 g co 4 godziny do 4 razy na dobę, maksymalnie 4 g na dobę. Dawki większe są toksyczne. Preparatu Paracetamol Galena nie należy stosować dłużej niż 10 dni u dorosłych i 3 dni u dzieci bez zalecenia lekarza.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Paracetamol syrop 100 ml GALENA

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Paracetamol syrop 100 ml GALENA kupili także:

Iberogast płyn doustny 50 ml

Iberogast to lek roślinny stosowany w zaburzeniach żołądkowo-jelitowych, związanych z motoryką przewodu pokarmowego, czyli np. niestrawność lub zespół jelita drażliwego. Objawami takich zaburzeń są najczęściej skurcze jamy brzusznej i jelit, ból brzucha, wzdęcia, nudności i zgaga. Iberogast łagodzi wszystkie te dolegliwości, a dodatkowo wykazuje działanie przeciwzapalne, wiatropędne, przeciwutleniające i przeciwbakteryjne.

W swoim składzie Iberogast zawiera 9 wyciągów roślinnych, które współdziałając ze sobą wykazują wielokierunkowe działanie, łagodząc dolegliwości gastryczne.

Immunotrofina syrop 200 ml

Immunotrofina w syropie jest innowacyjnym,skutecznym sposobem dla osób ze skłonnościami do nawracających stanów zapalnych w obrębie migdałków oraz górnych dróg oddechowych. Dzięki swoim właściwościom wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu limfatycznego gardła, a także świetnie sprawdza się u osób cierpiących na przerost migdałków. 

Immunotrofina 

- wspomaga barierę odpornościową i immunologiczną organizmu, 
- łagodzi objawy ze stanami zapalnymi gardła i przerostem migdałków, 
- poprawia metabolizm tkanki limfatycznej gardła' 
- jest bezpieczna w stosowaniu i dobrze tolerowana przez organizm. 


Syrop Immunotrofina szczególnie polecany jest w przypadkach: 

- leczenia przerostu migdałków i objawów z tym związanych; 
- leczenia przewlekłych stanów zapalnych związanych z  migdałkami; 
- problemów z układem limfatycznym gardła; 
- w przypadkach obniżonej odporności; 
- w przypadkach niedoborów witamin i stanach osłabienia; 
- po zabiegach operacyjnych oraz po antybiotykoterapii. 


NEOSINE syrop 150 ml

Neosine syrop to lek przeciwwirusowy i immunomodulujący stosowany u pacjentów zmagających się z obniżoną odpornością oraz częstymi i uporczywymi infekcjami górnych dróg oddechowych. Wspomaga przy infekcjach błon śluzowych i skóry wywołanych wirusem opryszczki zwykłej (Herpes simplex typu I i II zlokalizowanej zarówno w okolicach twarzy, jak i narządów płciowych hamując namnażanie wirusów HSV) jak i Herpes varicella-zoster (ospa wietrzna, półpasiec). 

Preparat stosuje się także w leczeniu podofiliną lub laserem z dwutlenkiem węgla a także przy powikłaniach odry (podostre stwardniające zapalenie mózgu). 

Preparat zaleca się stosować nieprzerwanie do 2-3 dni po ustąpieniu objawów. 

Alternatywną postacią leku jest Neosine w tabletkach. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.