Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Producent Aflofarm
Adres

ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Pojemność 5szt.
Postać Plastry
Dostępność

Spis treści:

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk Opis

Działanie produktów z linii Aromactiv opiera się na właściwościach naturalnych olejków eterycznych, głównie jest to olejek eukaliptusowy i olejek z sosny zwyczajnej. Odświeżające i oczyszczające zapachy pomagają dziecku swobodnie oddychać i spokojnie zasnąć. Plasterki są praktyczne i bardzo wygodne w użyciu, dzięki stosowaniu na ubranie dziecka nie powodują podrażnień. Plasterki można stosować już od 1. dnia życia, a ich działanie i intensywny aromat olejków utrzymuje się, aż do 8 godzin.

Aromactive dla dzieci łączy w sobie tradycyjne działanie olejków eterycznych i nowoczesną formę łatwych w użyciu plastrów.

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk Skład

Dipropylene Glycol, 2-sec-butylcyclohexanone, Isobornyl Acetate, Amyl Salicylate, Borneol.

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk Wskazania

Aromactiv plastry można stosować w przypadku wystąpienia uciążliwego kataru, zapchanego nosa, a także przy trudnościach z oddychaniem i zasypianiem, które są spowodowane przez katar. 

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk Działanie

Kompozycja zapachowa, które jest zawarta w produkcie Aromactiv+ ma działanie odświeżające. Pojedynczy plaster na katar działa do 8 godzin.

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk Dawkowanie

Należy stosować 1 plaster przyklejany na noc. 

Gdzie przykleić plaster Aromactiv?

Plastry Aromactiv przykleić na suche ubranie w obszarze klatki piersiowej dziecka, uprzednio odklejając z niego folię ochronną. Plaster nie powinien być umocowany zbyt blisko twarzy dziecka. Przyklejając go, należy zadbać, by dokładnie przylegał do powierzchni ubrania. Gdy zostanie zużyty (po ok. 8 godzinach), zdjąć go, powoli odklejając skrzydełka plastra. U młodszych dzieci, poniżej 3. roku życia, trzeba zwrócić uwagę, by plaster nie został przyklejony w pobliżu zasięgu ich rączek.

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk Przeciwwskazania

Plastrów Aromactiv nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na którekolwiek ze składników preparatu. Jeśli w trakcie używania produktu wystąpi reakcja alergiczna, trzeba zaprzestać stosowania go. 

Plastrów nie należy podgrzewać; nie można wystawiać ich na bezpośredni kontakt z ogniem. Podczas stosowania zachować środki ostrożności, unikając bezpośredniego kontaktu plastrów z nosem, jamą ustną, oczami, także skórą i otwartymi ranami.

Aromactiv+ plastry aromatyczne 5 sztuk Dodatkowe

Skutki uboczne

Działania uboczne preparatu podczas jego stosowania nie są znane, podobnie jak objawy związane z jego przedawkowaniem. 

Aromactive Baby

W przypadku najmłodszych dzieci dobrą alternatywą dla plasterków może być również żel Aromactive Baby. Jest bezpieczny dla niemowląt. Można go stosować już od 1. dnia ich życia. Dzięki uwalnianym zapachom mięty, sosny i eukaliptusa, pomaga dziecku zasnąć i odprężyć się. Kosmetyk zawiera odżywcze oleje, które mają działanie natłuszczające i wzmacniające naturalną barierę ochronną skóry. 

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Aromactiv plastry można stosować w przypadku wystąpienia uciążliwego kataru, zapchanego nosa, a także przy trudnościach z oddychaniem i zasypianiem, które są spowodowane przez katar. 

Działanie

Kompozycja zapachowa, które jest zawarta w produkcie Aromactiv+ ma działanie odświeżające. Pojedynczy plaster na katar działa do 8 godzin.

Klaudia Wu
ok

HALINA
Bardzo przydatny

Justyna
Aromactiv baby to najlepszy wybór dla dziecka! Ja wybrałam aromactiv plastry ze względu na łatwą formułe plasterka do przyklejenia. Plastry aromactiv działaja kilka godzin, i nie spowodowały żadnych podrażnień. Nie stosowałam nigdy aromactiv żel więc nie mam porówniania.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.